İsyan eDiYoRuM

Kodla Büyü

invem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yok böyle bir iş yaaaaaaaaaaaaaaa nefret ediyorum 10 saat okulda geçer mi geçmiyor işte geçmiyoooooooooooooooorrrrr
2 saat yolda hazırlık en az 45-60dk ortalama en az günde 12-13 saat gün zaten 24 saat 12 saat bize kalsa 8 saat uyku kendimize ayırabildiğimiz 4 saatimiz var o da gündüz gözüyle değil akşam olmuş oluyorr yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
okulda yaptığın şey seni mutlu etse gene neyse ben yapacak bişey olduğunu düşünmüyorum ne yapıyoruz kiş zaten okulumdsa internetim de yok yapılan iş varsa evrak işi başka şey yok prosedür aaaaaaaaa çıldırmak üzereyim bu iş okul yüzünden :x

Kaçınnn delirmiş. :? Hocam sabır desem denemişsindir ama bi daha dene. HAyırlısı.

Allah cümlemizin yardımcısı olsun. beterin beteri var hocam bak bana ben gecede okulda kalıyorum :)

meclis zenginler ve takimlari kurtarmak icin mesaide.ilk defa memur zamlari gecikecek.yuzde 3 belli gibi.top kadar degerimiz yok ama vatan icin 24saat sirtta 30kg. eksi 25de hizmet ettik.

isyan noktasını çoktan geçtim ben... bir de müdürün EGO sunu tatmin etmek için uydurduğu saçma sapan bahaneler... yok elimde bardakla koridorda gezmeyecekmişim.. haftada 7 sdaat dersim var, Lab kuzey cephe, klima ile ısınmaya çalışıyor, petek yok... cocuklar arada derse gelince bir sinerji oluyor ısınıyor ortam :-/

benim elimde sıcak bir su ile çıkmam dert oldu! çay kahve dokunuyor, çay kahve parası verip içmeyenlerdenim.. keyif de yapmıyorum zaten.. ha içenlere sözüm yok elbette bundan doğal ne olabilir ki...

çıldırdım ben çoktan 3. yılım ama kafamda huniyle gezicem yakında... kurumlar arası geçiş felan olmaz mı ki.. ya da anaokulu öğretmenliği felan sertifika veriyorlar heralde... bildiğin branşımdan nefret ettim böyle resmen ayakçı gibiyim...

resmen zulmetmektir bu... ya da bana zulüm geliyor..
bu kadar insanın ahının altından nasıl kalkacaklar...

ya iki labım var ikisinde de bilgisayarların hepsi çalışıyor, bugün rehberlikle görevlendirildiğim okula gittim, ÇÖPLÜK, pislik içinde kaldı üztüm başım, toz, masalar leş gibi , bilgisayarlar fiii tarihinden, toplasan 5 tane sağlam anca çıkar, bi bayan olarak , sürekli pis kabloları söküp takmaktan nefrett ediyorum, yanlış anlaşılmasın birilerinin keyfi söküp attığı, lanet kablolardann offffffff

invem' Alıntı:
yok böyle bir iş yaaaaaaaaaaaaaaa nefret ediyorum 10 saat okulda geçer mi geçmiyor işte geçmiyoooooooooooooooorrrrr
2 saat yolda hazırlık en az 45-60dk ortalama en az günde 12-13 saat gün zaten 24 saat 12 saat bize kalsa 8 saat uyku kendimize ayırabildiğimiz 4 saatimiz var o da gündüz gözüyle değil akşam olmuş oluyorr yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
okulda yaptığın şey seni mutlu etse gene neyse ben yapacak bişey olduğunu düşünmüyorum ne yapıyoruz kiş zaten okulumdsa internetim de yok yapılan iş varsa evrak işi başka şey yok prosedür aaaaaaaaa çıldırmak üzereyim bu iş okul yüzünden :x

hocam aman dikkat. sağlık herşeyden önce gelir. durumunuz epey zormuş. ancak biraz daha sabır diyorum...

omd' Alıntı:
Ben askere gidiyorum bakalım ne değişiklik olacak :D

bt sınıfında pc kalmamış olabilir
ders hiç kalmamış olabilir
normunuz kalmamış olabilir
...
..
.

askerde:
aa yeni poşetler gelmiş
biletlerimiz gelmiş
askerlik kısalıyomuş
....
...
..
.

TRAJİKOMİK DURUMUMUZ var yaa yorumlar süper ama sitcomda kullanılabilir :)

bizi bu duruma düşürenlere bilişim dersi çıkalı en fazla 10 yıl olmuştur. bir ülke 10 yıl önünü görebilmeli.
yalnış sistemin elemanları olduk. kimse bu durumda olmak istemez. insanca çalışma olmadığı sürece hakkım HARAM olsun.
Bu durumu hak etmiyoruz. İlk yapılması gereken bir an önce çalışma saatlerinin düzenlenmesi.
yorumlarınız için teşekkürler

5 Mesajdan 3 ü isyan... Bakalım sonumuz ne olacak.. İnanın bende artık sınıra geldim.. Neyse.. Allah yardımcımız olsun... Bu sene artık son, seneye kısmetse Meslek Lisesindeyim...

evet bir çoğumuz isyan etme noktasına geldi.. asıl sorun eğitim sisteminin bizlere biçtiği görevde.. okuldaki öğretmenlere ve idareye göre bilgisayarı öğretebiliyor olabilmek; bilgisayar arızalarına bakabilen, okulun teknolojiye dair ne varsa herşeyine hakim olan, çözüm üretebilen fikir verebilen bir personel olmak demek.. aslında en büyük sorun okullarda yalnızız.. Bence Meb'in okullara acilen teknisyen yada tekniker tarzında bir görevli tahsis etmesi lazım.. madem teknoloji çağındayız , madem eğitim sistemini teknolojiye entegre ediyoruz, o zaman bu teknolojiyi en iyi şekilde koordine edebilecek bir personel alınması şart.. bütün herşeyi bilgisayar öğretmeninin başına yıkmak, onu hem mesleğinden soğutuyor hem de onca iş yükünün altında stresli ve verimsiz olmasına sebep oluyor.. buna bir an önce acil çözüm bulunmalı yoksa şu fatih projesi devreye girdikten sonra gerçekten ülke çapında bilişim öğretmenlerinin isyan sesleri daha da şiddetlenecek...

traxx26' Alıntı:
evet bir çoğumuz isyan etme noktasına geldi.. asıl sorun eğitim sisteminin bizlere biçtiği görevde.. okuldaki öğretmenlere ve idareye göre bilgisayarı öğretebiliyor olabilmek; bilgisayar arızalarına bakabilen, okulun teknolojiye dair ne varsa herşeyine hakim olan, çözüm üretebilen fikir verebilen bir personel olmak demek.. aslında en büyük sorun okullarda yalnızız.. Bence Meb'in okullara acilen teknisyen yada tekniker tarzında bir görevli tahsis etmesi lazım.. madem teknoloji çağındayız , madem eğitim sistemini teknolojiye entegre ediyoruz, o zaman bu teknolojiyi en iyi şekilde koordine edebilecek bir personel alınması şart.. bütün herşeyi bilgisayar öğretmeninin başına yıkmak, onu hem mesleğinden soğutuyor hem de onca iş yükünün altında stresli ve verimsiz olmasına sebep oluyor.. buna bir an önce acil çözüm bulunmalı yoksa şu fatih projesi devreye girdikten sonra gerçekten ülke çapında bilişim öğretmenlerinin isyan sesleri daha da şiddetlenecek...

nerde hocam nerdee, aranılan personel biziz işte, o ihale üstümüze kalacak bu gidişle.. Ayrıca büyük çoğunluk görevi üstlendi bile. Bünyesi kabul etmeyen arkadaşlar da yavaş yavaş tırlatıyor.

Geri