İstek dışı görevlendirme hakkında

Kodla Büyü

mahir_ci

Aktif Üye
Ortaokulda 15 saat dersim var
Beni aradı bi meslek lisesine 20 saat ekders vereceklerini söyledi müdür(görevlendirme yani)
Ben TEF mezunuda değilim, BT rehber öğretmenliğine başvuracakken böyle bişey çıktı.
15 saat maaş karşılığı değil mi bana böyle bi görevlendirme yapabilirler mi?
yada bu görevlendirmeyi istemiyosam ne yapabilirim.

Hocam ilçe seni 21 saate kadar hatta 24 saate kadar zorunlu görevlendirebilir. 2 yıl önce bende böte mezunu olmama rağman meslek lisesine görevlendirilmiştim. ihtiyaç varsa görevlendirme yapılır demişti ildeki atamadan sorumlu şube müdürü. görevlendirmeniz yapılırsa 15 saatten sonra ekders yazılır hocam size. meslek lisesinde biliyosunuz 20 saatten sonra ek ders yazılıyor.40 saatte kadar derse girebiliyor onlar ama biz 30 saatten sonra ek ders alamıyoruz.

Alırsın hocam meslek lisesine gidersen haftada 25 saat ekdersin olur bu şekilde

Hocam ben de bote mezunuyum. 3 yıl önce meslek lisesine görevlendirme yapacaklarını söylediler, istemediğimi, yararlı olamayacağımı söyledim. Sonra ilköğretimde çalışan tef mezunu bir arkadaşı meslek lisesine, beni de onun okuluna görevlendirmişlerdi. 21 saat dersiniz yoksa görevlendirme yapıyorlar.

15+20 ise istedikleri

15+9 girerim hocam özel durumlarımı buna göre ayarlayabilirim diyebilirsiniz.
ama ücretini almak istiyorsanız 20 saatin ücretini veremezsiniz, 15+15 saat girerim hocam dersiniz.

meslek lisesinde ders tecrübeniz yoksa bence gidin çok farklı bir deneyim olacaktır, biraz da iş-tatmini yüksek olur. Dersler de sizi zorlamaz

esenordelarthe' Alıntı:
15+20 ise istedikleri

15+9 girerim hocam özel durumlarımı buna göre ayarlayabilirim diyebilirsiniz.
ama ücretini almak istiyorsanız 20 saatin ücretini veremezsiniz, 15+15 saat girerim hocam dersiniz.

meslek lisesinde ders tecrübeniz yoksa bence gidin çok farklı bir deneyim olacaktır, biraz da iş-tatmini yüksek olur. Dersler de sizi zorlamaz
peki BT rehberliği ne başvurunca ne gibi bi durum ortaya çıkar
görevlendirmem biter mi meslek lisesinde?

Geri