istanbuldaki bu okullar hakkında bilgisi olan?

Kodla Büyü

bilisim5587

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ilk tercihlerime bunlardan yazacagım . Bu okulların eğitimi, şube sayıları, ulaşımı, çevre kiraları gibi konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.

7270300 (N) - ATAŞEHİR-Akşemsettin Ortaokulu
9705430 (N) - ATAŞEHİR-Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi
7272850 (N) - ATAŞEHİR-Mustafa Öncel Ortaokulu
7273920 (N) - ATAŞEHİR-Piri Reis Ortaokulu
7347740 (N) - ATAŞEHİR-Yeni Çamlıca Leman Ana İmam Hatip Ortaokulu
7318810 (N) - ATAŞEHİR-Yenisahra Öğretmen Duriye Nuriye Endürüst Ortaokulu
(N - Muhtemel Boşalacak) - ATAŞEHİR-Esatpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi

- KADIKÖY-Mehmet Akif İmam Hatip Ortaokulu

MALTEPE-Albay Niyazi Esen Ortaokulu
7527000 (N) - MALTEPE-Fındıklı İmam Hatip Ortaokulu
7504510 (N) - MALTEPE-Gülsuyu İmam Hatip Ortaokulu
7403270 (N) - MALTEPE-Prof. Dr. Mustafa Zengin Ortaokulu
7399940 (N) - MALTEPE-Yılmaz Mızrak Ortaokulu
7406850 (N) - MALTEPE-50 Yıl Besim Kadırgan Ortaokulu

Aksemsetrin ortaokulu ilkokula donusuyor kademelim olarak. Bu sene 7 ve 8 ler var.. seneye sadece 8 ler.. bene seneye tamamen ilkokul olur.

Duriye nuriye yeri guzel ama profil kotu.. gidenler tavsiye etmiyordu!

Hocam ben Ataşehir Mustafa Öncel Ortaokulu'nun müdür yardımcısıyım. Okulumuzda 1 senelik bir bilgisayar labaratuvarı mevcut. Eğer bu sene 7 lerde ders olacaksa 32 saat dersimiz var. Olmayacaksa 22 saat + seçmeli dersler kadar dersimiz oluyor. Okul Ataşehir'in ferhatpaşa mahallesinde bulunuyor. Kadıköy, Üsküdar, Kartal ve Sultanbeyliden direkt ulaşım mevcut otobüsle. Maddi imkanları ve fiziki yapısı çok iyi durumda olan bir okuluz. Saydığınız ataşehirdeki diğer okullara göre iyi bir okul olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim.

Parakrit hocam teşekkürler cevap için. Eşim okulunuza gidip dış görünüş olarak resimlerini çekip yolladı. Ben okul ecime yakın olsun istiyorum . O civarda kiralar nasıldır.
Samimi olmam gerekirse ben 3 yıl formatörlük yaptım artık istemiyorum bu konuda bir zorlama olur mu hocam ben dersime girip öğrencilerime faydalı olmak istiyorum .

Hocam biraz geç oldu kusura bakmayın. Bu civarda kiralar 500-650 arasıdır. Bizim öğretmenlerimiz mahalle dışında Ataşehir merkezde yada kadıköyde ikamet ediyorlar. Mahalle içinde oturan birkaç öğretmenimiz var ödedikleri kiralar belirttiğim gibi. Bizde formatörlük yapmak istemezseniz yapmazsınız hocam bir zorlama olmaz. Sonuçta branştaşımın zorluk yaşamasını istemem. İdarecilerden yıllarca çekmiş bir BT öğretmeni olarak o zorlukları size yaşatmam. Açıkçası bende okulumuza bir BT öğretmeni gelmesini çok isterim. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Geri