istanbulbilisim.com.tr - buradan alışveriş yapan var mı?

Kodla Büyü
Genelde fiyatlar konusunda bir çok siteden iyidir. Bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar.

malı satana kadar çok iyiler. sattıktan sonra sorun yaşarsan veya iade etmek istersen muhatap bulamıyorsun. sorun yaşadığım bir ürün için defalarca aradım sorunumla ilgilenen olmadı 3 defa da telefonu yüzüme kapattılar.

geçenlerde telefon aldık , ertesi gün gönderdiler.
Fiyatları diğer teknoloji marketlerine göre uygun.
Yeri İstanbul/Mecidiyeköy eski Ali Samiyen karşısı...

ürünlerin defolu çıktığı, stokta olmayan ürünlerin satılıp parayı geri isteyince baska bir ürün verelim dediklerine dair çok söylenti duydum...

1 hafta önce modem aldım. 2 günde elime geçti. iade konusunda nasıllar bilemiyorum

Re: Ynt: istanbulbilisim.com.tr - buradan alışveriş yapan var mı

Bu arada bilgisayarların özellikleri pek iyi değil. Ucuz diye aldanma. Yakın zamanda işini görmemeye başlar bunlar. Sadece nette takılacam diyorsan o başka.

Bu siteden bir kere alışveriş yaptım, 2 günde ürün elime geçti ve ürün ile ilgili sıkıntı yaşamadım. Genel olarak 2 tür garanti veriyorlar ya distribütör (ürün fiyatı artıyor) ya da kendileri garanti veriyor.
Bunu dışına stokta olmayan ürünlerin de fiyatlarını düşük gösteriyorlar. Buna aldanmayın.
Burada sizin gösterdiğiniz ürünlerde stoklarında yok haberiniz olsun. Ürünlerin sayfalarında sağ tarafta "Satın Al" yerine "Haber Ver" yazıyor.

hocam zamanında 2 lcd siparişi vermiştim birde müdürüm vermişti 3 ü de zamanında geldi ve gelmeden öncede servisten arayıp cihaz geldiğinde haber verin gelip monte edelim diye tel gelmişti. Ben alırken forumlarda olumlu da olumsuzda yazarlar ama gerçek anlamda hem daha ucuza almıştık hemde arada sırada arayıp sitemizi nasıl bilirsiniz gibisinden bişiler sorarlardı haa unutmadan bir kaç ay önce cep tel aldım ondada sıkıntı olmadan ulaştı. Yani alışveriş yapılırmı yapılır derim.

hocam ben 2 led tv ve 3 tane telefon aldım. fiyatları çok iyidir. bir problem yaşamadım. garanti konusunda şüphen varsa ürün sayfasında "bu ürün ***** Türkiye garantilidir" diye yazan ürünleri tercih edebilirsin. böylece firmanın garantisi seni bağlamamış olur.

Ben bir bulaşık makinesi aldım, 1100 tl'ye,, aynı ürün farklı sitelerde en az 200 tl daha fazlaydı.
Ürün defolu geldi, iade ettim ve çok uzun bir süre müşteri hizmetleri hattı ile uğraştım. Oradan oraya onlarca kişiye aktarıyorlar. Bıkıp kapat diye mi bekliyorlar anlamadım. 25 gün sonra yeni ürün geldi. Ben pek macera arama derim. :)

bende birkerez alışveriş yaptım sorun çıkmadı.. kargo çıktı.. adres onayı fln.. kendileri aradılar.. şaşırdım doğrusu

Geri