İstanbul Norm Fazlası Atamaları?

Kodla Büyü
ben başvuru tarihini kaçırmıştım yinede dilekçe göndermiştim. sanırım dilekçeyi dikkate almadılar :( atanan arkadaşlara hayırlı olsun.

atanan arkadaşlar nereye atandıklarını yazarlarsa, ben de çekmeköy hem i yazmıştım.

bilisim' Alıntı:
atanan arkadaşlar nereye atandıklarını yazarlarsa, ben de çekmeköy hem i yazmıştım.
Ben de çekmeköy hem yazmıştım kaçıncı sıraya yazdığımı hatırlamıyorum,çekmeköyde bir ortaokula atanmışım

ilçeye ulaşamadım çekmeköy hemi aradım kararname geldi mi diye bize gelen bişey yok dediler. acaba puan üstünlüğünden başka biri mi atandı ki? meraktayım....

Puanları nerden gördünüz arkadaşlar. İstediğim okullara kim hangi hizmet puanıyla atanmış görmem lazım

Kadıköy halk eğitime kaç hizmet puanıyla atama oldu bilen varmı

şu listeyi neden yayınlamıyorlar anlayamadım. ben de öğrenemedim bi türlü başkası mı atandı ben mi atandım? ahhh istanbul....

en sonunda ilçeye ulaştım sizin adınıza kararname yok dediler. bu duruma göre tercih ettiğim okula başkası mı atandı dedim, dilekçelerin hepsi sonuçlanmadı ilden bize geldikçe sizleri bilgilendireceğiz dediler. bekleyeceğiz anlaşılan...

Başakşehirde kararnameler çarşamba günü geldi. Perşembe de eğitim öğretimin aksamaması için dönem sonuna kadar ilişik kesilebilir diye yazı yolladılar. Ben de dönem sonuna kadar bekleyeceğim.

Benim anadolu lisesi atamaları olduğu için ilişiğimi kestim yeni yerimde başladım. Yeni yerime başlamasaydım anadolu okullarını tercih edemeyecektim.

ben başladım yeni görev yerime. bt rehberliği iptal olmuş başlayınca. tekrar dilekçe verdim görevlendirme için

sregy' Alıntı:
ben başladım yeni görev yerime. bt rehberliği iptal olmuş başlayınca. tekrar dilekçe verdim görevlendirme için

hocam aynı sorun bende de var. Nasıl bir dilekçe verdin? Ben il milli eğitim teknoloji bölümüyle görüştüm. Yakında (!) BT rehberliği iptal olanlar için bir karar alacaklarını söylediler.

ben yeni görev yerime dün başladım. btr için ne yapsam karar veremedim. şimdi dilekçe versem 15 günden önce gelmez. ondan sonra da kaç gün kalıyo ki 1. dönemin bitmesine. kararsızım :? :?

tqwert' Alıntı:
sregy' Alıntı:

hocam aynı sorun bende de var. Nasıl bir dilekçe verdin? Ben il milli eğitim teknoloji bölümüyle görüştüm. Yakında (!) BT rehberliği iptal olanlar için bir karar alacaklarını söylediler.

okula dilekce verdim. şu tarihte okulunuzda bt öğretmeni olarak göreve başladım. bt rehber öğretmeni olarak görevlendirilmek istiyorum.. diye daha önce doldurduğumuz bt rehber öğretmen başvuru formunu da doldurup üst yazıyla birlikte ilçe milli eğitime verdim

adyghe_tha' Alıntı:
ben yeni görev yerime dün başladım. btr için ne yapsam karar veremedim. şimdi dilekçe versem 15 günden önce gelmez. ondan sonra da kaç gün kalıyo ki 1. dönemin bitmesine. kararsızım :? :?

15 gün sürecek birşey yok aslında. sonuçta fatih projesi okullarına yerleştirme yapılmayacak. herkes kendi okuluna görevlendirilecek. tabi btrsi iptal olan fatih projesi okulu var mı bilmiyorum varsa zaten kendileri tekrar başvuru almazlar mı?

Ben de atandım ama hala eski görev yerimde çalışıyorum.yeni görev yerinde ek ders alamayacağım BTR iptal olacak...
Sizler neden acele ettiniz arkadaşlar?

sregy' Alıntı:
tqwert' Alıntı:
sregy' Alıntı:

okula dilekce verdim. şu tarihte okulunuzda bt öğretmeni olarak göreve başladım. bt rehber öğretmeni olarak görevlendirilmek istiyorum.. diye daha önce doldurduğumuz bt rehber öğretmen başvuru formunu da doldurup üst yazıyla birlikte ilçe milli eğitime verdim

eski görevlendirildiğiniz okulda bt rehber öğretmeni olarak devam mı etmek istediniz yoksa yeni atandığımız okulda mı görev istediniz hocam?

resen atama yapıldı mı yani. bizim de normları beliriliyorlar tekrar okula mail gelmiş. norm fazlasıyım resen atanırsam yandım açık görünenler taa nereler

Geri