İstanbul Kartal Norm Fazlalılığı başıma geldi

Kodla Büyü

blueand

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba. 14 saat zorunlu dersim ve girdiğim 4 saat seçmeli dersi olmasına rağmen norm fazlası olduğum tebliğ edildi. Bir yönetmeliğe göre 14 saatin 1 norma denk geldiği görülüyorsa da BÖLGE NORMU denilen zıkkım (afedersiniz) yüzünden norm fazlası olduğum tebliğ edildi.
Şimdi önümde tercih sürecim var ne yapacağımı bilmiyorum. Ressen atanmaktan korkuyorum, tercih yapmalı mıyım.
20 22 sinde öğretmen tespiti(ilçe mem) diyor atama çizelgesinde bunu neye göre yapacaklar. Bu arada müdür benden kurtulmak istiyor bundan eminim ama ben bununla nasıl mücadele ederim onu bilemiyorum.
Bu arada bıktım usandım artık. Maddiyatla bitirdikleri gibi manevi olarak da bitirdiler bizi yüksek puanlarla girdiğim böte yazdığım o güne ..... olsun

3 yıl önce ben de aynı durumdan dolayı (bölge normu safsatası) norm fazlası olmuştum.. Sinir bozucu bir durum.. Hocam Müdürler aranız yoksa muhiti iyi olan bir okulu isteyin gidin. Çünkü İl Mem.ler re'sen atama hevesine düştüler, bu sefer istemediğiniz bir okula gidersiniz..O da daha çok canınızı sıkar.. İyi düşünün iyi karar verin..

Hocam teşekkürler ancak okullar bile görünmüyor şuan istemem.com da bilmiyorum ne olacak . Bu sistemin allah belasını... Hocam ne diyim

Geri