İstanbul il içinde Halk Eğitimleri Tercih Edebilen Var mı?

Kodla Büyü

parakrit

Üye
Arkadaşlar Böte mezunuyum İstanbul il içi tayinlerinde Halk Eğitim Merkezlerinde norm açığı olmasına rağmen göremiyorum, tercih edemiyorum. Görebilen arkadaşlar var mı? TEF mezunu arkadaşların tercih edebildikleri söyleniyor acaba bu doğru mudur? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Herkese iyi çalışmalar.

Evet BÖTE lilere gözkmüyor ve TEf lilere gözküyor gerekçesini bende anlamadım gitti...

Mr.Spermata' Alıntı:
norm kadrosu dolu okullar da görünüyor ben de bunu anlamadım

Evet hocam bt öğretmeni var bildiğim okullar açıldı. bunun aslını nerden öğrenebiliriz arkadaşlar?

Bi de mebbisdeki listeyi veri tabanından çekebilen var mı ? excel formatında veya başka ?

ibrahims' Alıntı:
Mr.Spermata' Alıntı:
norm kadrosu dolu okullar da görünüyor ben de bunu anlamadım

Evet hocam bt öğretmeni var bildiğim okullar açıldı. bunun aslını nerden öğrenebiliriz arkadaşlar?

Bi de mebbisdeki listeyi veri tabanından çekebilen var mı ? excel formatında veya başka ?

İstanbulda rutin uygulama bu. Atanabileceğiniz her okul size açık gözükür. Ancak o okullarda öğretmen vardır. siz öğretmen olan okulu tercih listesine koyarsanız, ve o okulun öğretmeni giderse, siz atanırsınız. puanınız yüksekse tabi. Yapmanız gereken istanbul.meb'de açıklanan ihtiyaç listesine göre tercih yapmanızdır. Ama şansınızı deneyip dolu okulları da yazabilirsiniz. Kısmet belki olur

Geri