İstanbul İçin Kış Lastiği

Kodla Büyü
Re: İsranbul İçin Kış Lastiği

onu alacağına lastik al hocam . o paletlerle arabayı parçalarsın

Hocam kıy paraya al lastiği her gün kullanıyorsan.Almayacaksanda kötü havalarda kullanmamaya çalış.Bir kere kayar kaza yaparsan veya yolda kalırsan yanından kar lastiği olan arabalar geçip giderken pişman olursun.

hocam palet lastiği halleder en güzeli kış lastiği almaktır...ben petlas kullanıyorum geçen sene dağa bile çıktım karda denemek için...oldukça memnun etti.petlas kullanıyorum memnunum..fiyatı da uygun 205/50/17 lastik 220 tl . tavsiye ederim...

Hocam neticede kendini, aileni taşıyacaksın.
Tavsiyem arabanı kullanacaksan düşünmeden kış lastiği al derim.
Arada çok büyük fark var.

Paletlere gelince kesinlikle alma.
Bunların takılması için aşırı kar olması lazım. Buzlu, az karlı yerlerde takılmaz. Takılırsa da araban mundar olur.

En güzeli lastik al için rahat olsun.

İnternette kliksa da indirim var, kargo ücretsiz. Axess karta 500 TL ye 50 TL bonus veriyor.

Hocam o linkini verdiğin zımbırtıyı ben aldım sakın alma derim. Takır takır koptu. Artı pratik falan değil yeminle zincir taksan daha az zaman alır. 10 tanesini o soğukta takmak çıkarmak işkence. Ayrıca da siboba falan denk gelince taktığında lastiğin havasını anında boşaltır rezil eder başıma geldi. Uzak dur hocam. Kış lastiği al şöyle orta halli çıkarır istanbul şartlarında kışı.

Cevap yazanlara teşekkür ederim. 4 tane Petlas Snow Master aldım.

bende petlas aldım hocam..bakalım bugün deneme fırsatımız olacak galiba :puhaha: :puhaha: :puhaha:

hocam karlı günler nadir olur. kuzey taraflarda değilseniz daha da az olur karlı gün sayısı. tüm kış boyu belki bir iki hafta. o günlerde de toplu taşıma kullanın.

hocam 15 tatilde falan memlekete giderken lazım oluyor..Ve de ciddi anlamda yola tutuş anlamında fark ediyor..4 derecenin altında..

Paletin yeri ayrı kış lastiğinin yeri ayrı. Paleti kar ve buz olduğunda kullanırsın ama kış lastiği 5-6 boyunca sana güvenli sürüş sağlar. Bende kış lastiği var palet de almayı düşünüyorum. (Dün akşam yolda kaldım :? )

syangela' Alıntı:
hocam karlı günler nadir olur. kuzey taraflarda değilseniz daha da az olur karlı gün sayısı. tüm kış boyu belki bir iki hafta. o günlerde de toplu taşıma kullanın.
Sn Hocam İstanbulda mı yaşıyorsunuz.
Geçen bir hafta arabam bozuldu da yollarda telef oldum.
İstanbul'da toplu taşıma demek çile eziyet demek :)

Şoförlük daha önemli. Şoförlügune güveniyorsan hiç gerek yok bence. Afyon gibi bir yerde kış lastiği kullanmıyordum. İstanbul bana fıs gelir. Bugün çıktım dışarı bir sorun yok

nerden aldınız hocam lastikleri. ben de almayı düşünüyorum ama, çıkan lastikleri saklamakta bir mesele.

okanformula' Alıntı:
Şoförlük daha önemli. Şoförlügune güveniyorsan hiç gerek yok bence. Afyon gibi bir yerde kış lastiği kullanmıyordum. İstanbul bana fıs gelir. Bugün çıktım dışarı bir sorun yok
Yaz lastiği tutmaz bu havada , İstanbul daha sakat.

bilisim-tef' Alıntı:
nerden aldınız hocam lastikleri. ben de almayı düşünüyorum ama, çıkan lastikleri saklamakta bir mesele.
En ucuz kolayoto.com da

Kış lastiğine gerek yok diyenlere duyurulur. :-1:

7 derecenin altındaki sıcaklıklarda kışlık lastik kullanılmazsa araç yola iyi tutunamaz ve fren mesafesi artar. Kış lastiği sadece karlı havalar için değildir.

başlıkta istanbul değil isranbul yazıyor değiştirmeniz daha güzel olur bence

Geri