İstanbul BT REhberliği ne aşamada

Kodla Büyü

kondansatör

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İstanbul BT REhberliği nasıl bi aşamada , açıklayıcı yazı gelicekmi ,ne zamanı bulucak görevlendirme, eğiticiler ya da bilgisi olan illlaki birileri bakıyordur bu siteye

Mesleğimden nefret etmek üzereyim. :!: Her gün 5 e kadar beklemekten sıkıldım artık.

Yazı gelsede uygulamada değişiklik olmayacak. Müdürler alıştırılmış. Rehber Öğretmenler hakları, görev ve sorumluluklar konusunda taviz vermiyorlar. Biz ipin ucunu baştan kaçırdık. Bunda 8 yıllık BT Öğretmeni olarak benimde hatam olduğunu kabul ediyorum.

Daha az önce 3 kere geri çevirmeme rağmen 2007 Formatörlük yazısını imzalatan karşı dilekçe verdiğimde de tehditler ve mahkemelerden bahseden müdür vekilimize karşı yeni formatörlük maddelerini savunmaya çalışıyordum. BT Rehberlik yazısı gelmesiyle extra görev ve sorumluluklar gelecek ama eskileri yapma konusunda yeni mücadeleler vermemiz gerekecek. Bu görevlendirme yazılarından önce idarecilere konuyla alakalı seminer verilmeli.

Ortaya çıktığı ilk yıllarında formatörlük görevini kabul etmiyordum. Ancak 30 saate girerken formatör gibi 70 öğretmenli, 3 BT sınıflı okulda tek başıma mücadele veriyordum. 6 aylık görevlendirmelerden önce "Hocam rica etsem"ler çoktu ama huzurda vardır.

2. Dönemde en azından İstanbul'da BT Öğretmenleri olarak ortak bir karar alınmalı ve toplu olarak hareket edilmeli...

kondansatör' Alıntı:
İstanbul BT REhberliği nasıl bi aşamada , açıklayıcı yazı gelicekmi ,ne zamanı bulucak görevlendirme, eğiticiler ya da bilgisi olan illlaki birileri bakıyordur bu siteye

Mesleğimden nefret etmek üzereyim. :!: Her gün 5 e kadar beklemekten sıkıldım artık.
Kesinlikle katılıyorum sayın hocam bende çok severek yaptığım Bt Öğretmenliğinden nefret etmek üzereyim.Zaten artık okullarda öğretmen olarak değil teknik eleman olarak bulunuyoruz.Her gün foruma girip acaba bugün bizimle ilgili nasıl bir gelişme var diye bakmaktan da sıkıldım artık.Bende dersime girip çıkmak istiyorum sadece :x

İstanbul'da o kadar Bilişim Öğretmeni varken; şuraya 5 6 öğretmen ancak yazıyoruz sonra toplanmayı düşünüyorsunuz :?

valla açıklansın demeye korkar oldum. gelen gideni aratır hesabı...

Geri