ıss kurma

Kodla Büyü

samimi 75

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sevgili forum arkadaşlarım
Bilgisayarıma ıssyi kurmaya çalıştım ama staxmem.dll dosya hatası verdi.Ne yapmam gerekiyor.Yani diyorki sp 2 cdsini takın diyor.cdyi takıyorum fakat olmuyor.Aynı hatayı veriyor.

ISS kurmak için SP2 yüklü olmalı CDyi takmanız yetmez SP2yi bilgisayarınıza kurun

Kesin konuşmayayım ama sp-2 şartı yok idi. Çünkü ben Win-Xp ilk çıktığı zamandan beri hatta 98 den beri ISS kullanıyorum.

Gezgin-®' Alıntı:
Kesin konuşmayayım ama sp-2 şartı yok idi. Çünkü ben Win-Xp ilk çıktığı zamandan beri hatta 98 den beri ISS kullanıyorum.
SP2 de ISS var zaten program ekle/kaldırdan kolayca eklenebiliyor, onun için söyledim ama home sürümünde ISS kullanılmıyor buna da dikkat etmek lazım.

hocam Home Edition'a kuramıyorsunuz tahminim Home edition'a kurmaya çalıştığınıza göre.
dosya eksikliği varsa XP Cd'sinden güncelleme yapabilirsiniz

Sanırım Home Edition Yüklü Bilgisyara Proffessionel CD si Takıp Bileşen ekle kaldır yaptığın içiçn Hata vermiştir.SP2 ye gerek yok.Ancak Home Editionda IIS olmadığı için SP2 ye gerek duyulabilir.

Arkadaşlar 15 tane öğrenci bilgisayarı var ve 15 tanede Windows profosyonel sp2 cdsi var.O zaman nasıl oluyorda home kurulu oluyor.Ozaman cdlerin home olması gerekirdi.Yorumlar içinde teşekkür ederim.

Geri