ISPARTA Formatörlük Sorunu için neler yapılabilir?

Kodla Büyü

olcay34

Üye
Arkadaşlar Isparta İl Milli Eğitim maliyede kadrosu yok diye okul formatörlüğü vermiyor:( 12089 sayılı yazı gereğince dilekçe yazsak olur mu acaba?

(örnek:
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE

04/07/2007 tarihli 12089 sayılı yazı gereğince Isparta ilinde okul formatör öğretmeni görevlendirilmesinin yapılmasını arz ederim.)

Ekli dosyalar

• 12089_sayili.rar
    251.3 KB · Görüntüleme: 40
İl geneli için istek yapamazsınız sanırım. Ancak kendiniz için başvuru yapabilirsiniz.

Tam olarak bilemiyorum ne yapılır bilememekle birlikte, aldığınız red yazılarıyla birlikte sendikanız temsilcisine başvurun. En azından mahkeme vs gib ibir durumda gerekli ayarlamaları yapacaklardır.

birileri ayak diredikçe diriyor.
asıl neden bazı eğitici formatörlere kızıp, acısını normal okul formatörlüğünü vermeyerek çıkarıyor.

Sendikalar uyuyor.
birileri okul formatörleri boşuna ek ders almadığı için rahat rahat uyuyor.

Bu iş ayaklanmadan böyle bilgisayar başından düzelmez. Takılın. Olduğu kadar. Artık herkes devletin KADROLU kölesi.

hala formatörün ne olduğunu bilmeyen idareciler var. Gerekli bilgilendirmeler sözlü ya da yazılı olarak sendikalarla ya da bireysel olarak yapılmalıdır diye düşünüyorum.

gerisi sağır sessizlik
gerisi ölüm duygusu
çünkü hayat bizi kavgaya çağırmaktadır.

hocam ya sendikaları devreye sokun yada kendiniz bir grup oluşturup yetkililere derdinizi anlatın bence başka çaresi yok. ha bir de siyasi birini devreye sokabilirseniz o daha iyi olur.

belki okuyan olur diye yazıyorum. Isparta da bu iş olmazzzz. Bilgisayar öğretmenine bakış açısı belli, Bitefo'ya bakış açısı belli. yan gelip oturacak çayını kahvesini içecek bedavadan da ek ders alacak diyen adamdan bir halt olmaz.

15 gün önce gönderdiğimiz formatörlük başvuru dilekçesine cevap gelmiş.Fatih projesi kapsamında "Okullar Hayat Bulsun" projesinde görev alacaksanız :verymad: formatörlük başvurusunu yenileyiniz yoksa gereksiz yazışmalara meydan vermeyiniz...

O zaman buradan formatör öğretmenler, "Okullar Hayat Bulsun" projesinde otomatikman görevli olacak sonucu çıkar :cry:

bu nsıl iş ya. güya yeni mem müdürüyle konuştular. o da olumlu bakıyordu. bu nasıl iş tahir hoca. milleti galeyana getiriyorsunuz. sonra işin arkası boş çıkıyor.

Geri