Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

İSLAM’I ŞEKLEN YAŞAYAN OBEZLER!

Konu, 'Bilim-Teknik-Ansiklopedi' kısmında tksen41 tarafından paylaşıldı.

1. tksen41

tksen41 Site Gezgini

...Arap coğrafyasında bugün 22 Arap devleti var.
    ...
    Trilyonlarca dolar servetin yurdu ancak bu korkutucu rakamlara hükmeden şeyh-petro-dolar körfez ülkelerin bir ciddi keşfi, bir ilmi buluşu, edebiyat alanında bir eseri, sineması, tiyatrosu hatta Dünya çapında bir futbol, basketbol, voleybol takımı yok. Ama arşa ulaşmaya çalışan kibirli gökdelenler, koca arabalar çok. Fastfood ve Cola ile sürekli şişen, lakayt, şımarık, cahil, İslam’ı şeklen yaşayan obez mahlûklar çok.
    ...

‘NEDEN 22 PARÇAYA BÖLÜNDÜK?’
    ...

http://www.aydinlikgazete.com/m/mehmet- ... 63547.html

2. tksen41

tksen41 Site Gezgini

3. mehday33

mehday33 Site Gezgini

tksen41 şaşılacak haliniz var sizin. Nerede İslam üzerine söz söylenirse siz varsınız orada. Paylaşımlarınız hep siyasi veya bir kısım insanları kırıcı niteliktedir. Bir gün de eğitim namına bir şeyler paylaşın. Bırakın beğenmediğiniz Müslümanlar ne halleri varsa görsün Sİ-ZE-NE !
    Yok eğer siyaset yapacaksanız bir sürü forum sitesi ve haber sitelerinin yorum kısımları var buyrun oraya. Sıkıldım doğrusu sizden ve yazılarınızdan.........

4. astalavista23

astalavista23 Seçkin Üye Seçkin Üye

Yağlı katran gaynamakla olmaz bekmez cinsini ........ Cinsine çeker. Din dusmani meymenetsiz.

5. light

light Seçkin Üye Seçkin Üye

İslam coğrafyası acınacak ağlanacak bir halde. Kafir iyi sömürüyor.

6. g.cetin.66

g.cetin.66 Süper Üye Süper Üye

:alkis: :alkis:

7. tksen41

tksen41 Site Gezgini

8. mmkgs1

mmkgs1 Aktif Üye

yani ne diyeceksen düz söyle kardeşim, bu duruma islammı sebep oluyor.Her dinde her ülkede böyle kişiler var.Yani dinle alıp vermediğin mi var ,banene arap şeyhinden obezinden,gökdeleninden...

9. techturch

techturch Site Gezgini

Siz kendi yaşamınıza bakın hocam. Siz acaba tam olarak İslamı yaşayabiliyor musunuz? Başkalarını eleştirmek size birşey kazandırmaz. Eğer müslümanların bugünkü hali ile ciddi alakadarsanız önce kendi yaşamınızı düzeltmeye çalışın.

10. only61

only61 Hiperaktif Üye Hiperaktif

adam arapları eleştirmiş ama buradakiler dinsiz ilan etti. fetva veren karar mercii hocalarımız da varmış meğer...
    bu arada insan dinsiz de olabilir. bunu hakaret olarak saymak çok ayıp...insanlar ikiye ayrılır.. iyilik yapanlar ve kötülük yapanlar...bu kadar net..

11. mmkgs1

mmkgs1 Aktif Üye

sen yadıklarımızı okumuyorsun bence hocam.Hatta arkadaşın paylaştığını da okumamışsın.Bi bak bakayım yazıya ve yorumlarımıza ,İslamla bağlantı kurulmuşmu kurulmamış mı? ha dese araplar şöyle böyle eyvallah...Bide biz bize bakalım bu forumda böyle şeylere ne gerek var???

12. burock_26

burock_26 Seçkin Üye Seçkin Üye

Bu adam elindeki yazıda ne yazdığın biliyor mu acaba :S
    Zenginlerden hangisi fakirlere yardım ediyor? Dünyadaki tüm zenginler için söylüyorum. Her toplumda iyi de vardır kötü de buunun dinle bir alakası yok
    Kendini Allah Arapları çok seviyor peygamberi bile bizden göndermiş diye öven araplarda var tabii ve ben de buna cevaben Allah İsrailoğullarına da çok peygamber göndermiştir ve hatta en çok onlara gönderilmiştir dedim. Ayrıc sapkın kavimlere en kötü dönemlerinde yol göstersin diye peygamber gönderilir. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar

13. ernestososa

ernestososa Seçkin Üye Seçkin Üye

hani kim nerde dinsiz ilan etmiş? Ezberden yazmışsın, oku göster nerede yazdığını...

Ayrıca şunu da ekleyeyim teksene bu sefer malesef katılıyorum çok doğru şeyler. Teksen bu konuda islamı değil arapları eleştiriyor, arapların islamı yaşamadığını ve aslında islamın gerçekte böyle olmadığını söylemek istiyor.

14. zilal

zilal Süper Üye Süper Üye

evet..bilişim öğretmenleri forumuyla çok alakalı şeyler

aslında arkadaşlar teksenin sürekli bu tür paylaşımlar yapmasından rahatsız. eğer dini- siyasi paylaşımları çok seven varsa o tür forumlarda var, orada bol bol paylaşım yapıp tartışabilir. bu tür forum yoksa kendisi forum açabilir. bir bilişim öğretmeni için çok zor olmasa gerek. takıntılı bir şekilde bu forumda sürekli bu tür paylaşımlar yapmasını ben de anlamıyorum. söyledikerinin doğruluğuna yanlışlığına bile bakmadım şahsen, okumadım. teksen ismini görünce okumadan geçiyorum direkt, cevap ta yazmıyorum. ilk kez cevapladım sanırım, teksenin konusunu

15. gezegen10

gezegen10 Seçkin Üye Seçkin Üye

bize kimin ne olduğunu yazmana gerek yok kardeş biz kimin ne olduğunu zaten biliyoruz. Sen islamı hakkıyla yaşayanlara yanaş onlardan sana zarar gelmez. bırak arabı suriyeliyi ıraklıyı.

16. e123728

e123728 Üye

Yazıdan rahatsız olan arkadaşlar, çürütmek için çaba sarf etseler daha iyi olur,

İslam dinini tüccarlardan ve istismarcılardan kurtarmak gerekir diye düşünüyorum.İslamiyet evrenseldir.

Unutmayın, ey öğretmenler! Kuran-ı Kerimin ilk emri "OKU"dur.

Okuyan insan sayısı arttıkça afakanlar basmasın.

Teşekkürler paylaşımın için arkadaşım.

17. tksen41

tksen41 Site Gezgini

çok yaşa hocam:)

18. tksen41

tksen41 Site Gezgini

çok yaşa hocam.

forumda aklı selim insanların da olduğunu bilmek ne güzel:)

19. gelecek

gelecek Seçkin Üye Seçkin Üye

Arşa ulaşmaya çalışam kibirli gökdelenler

Hocam şu dubaidekine filan karşı değilim adamlar eninde sonunda petrolün biteceğini biliyor turist çekmeye çalışıyorlar diyebiliriz. Ama bi tane hilkat garibesi varki bizim osmanlı kalesini yıkıp yaptılar. Kıyamet alameti gibi bişey

Sen aynısını sıkıysa Roma da yada Kudüs de yap

Ekli Dosyalar:

20. bilalca

bilalca Seçkin Üye Seçkin Üye

Tksen41 bu kadar ortalığı karıştırıcı mesajlarına ve açtığın saçma sapan konulara rağmen site yöneticileri tarafından atılmamanı alkışlıyorum. :alkis: :alkis: :alkis:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal