İSLAM’I ŞEKLEN YAŞAYAN OBEZLER!

Kodla Büyü

tksen41

Site Gezgini
...Arap coğrafyasında bugün 22 Arap devleti var.
...
Trilyonlarca dolar servetin yurdu ancak bu korkutucu rakamlara hükmeden şeyh-petro-dolar körfez ülkelerin bir ciddi keşfi, bir ilmi buluşu, edebiyat alanında bir eseri, sineması, tiyatrosu hatta Dünya çapında bir futbol, basketbol, voleybol takımı yok. Ama arşa ulaşmaya çalışan kibirli gökdelenler, koca arabalar çok. Fastfood ve Cola ile sürekli şişen, lakayt, şımarık, cahil, İslam’ı şeklen yaşayan obez mahlûklar çok.
...

‘NEDEN 22 PARÇAYA BÖLÜNDÜK?’
...

http://www.aydinlikgazete.com/m/mehmet- ... 63547.html

tksen41 şaşılacak haliniz var sizin. Nerede İslam üzerine söz söylenirse siz varsınız orada. Paylaşımlarınız hep siyasi veya bir kısım insanları kırıcı niteliktedir. Bir gün de eğitim namına bir şeyler paylaşın. Bırakın beğenmediğiniz Müslümanlar ne halleri varsa görsün Sİ-ZE-NE !
Yok eğer siyaset yapacaksanız bir sürü forum sitesi ve haber sitelerinin yorum kısımları var buyrun oraya. Sıkıldım doğrusu sizden ve yazılarınızdan.........

İslam coğrafyası acınacak ağlanacak bir halde. Kafir iyi sömürüyor.

isl-ordu.jpg

“Rusya ve ABD’yi titreten gerçek”, “Türkiye büyük oynadı, İslam ordusu kuruldu!”, “İslam Ordusu’nun adı bile yetti”, “Suriye’nin geleceği İslam Ordusu’nda”, “İslam Ordusu Haçlı-Siyonist Ordusuna Karşı!” …
https://www.bakiselamlar.com/2016/03/su ... hmet-unal/
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/suudi ... 7544yy.htm

tksen41' Alıntı:
...
Trilyonlarca dolar servetin yurdu ancak bu korkutucu rakamlara hükmeden şeyh-petro-dolar körfez ülkelerin bir ciddi keşfi, bir ilmi buluşu, edebiyat alanında bir eseri, sineması, tiyatrosu hatta Dünya çapında bir futbol, basketbol, voleybol takımı yok. Ama arşa ulaşmaya çalışan kibirli gökdelenler, koca arabalar çok. Fastfood ve Cola ile sürekli şişen, lakayt, şımarık, cahil, İslam’ı şeklen yaşayan obez mahlûklar çok.
...

...

yani ne diyeceksen düz söyle kardeşim, bu duruma islammı sebep oluyor.Her dinde her ülkede böyle kişiler var.Yani dinle alıp vermediğin mi var ,banene arap şeyhinden obezinden,gökdeleninden...

Siz kendi yaşamınıza bakın hocam. Siz acaba tam olarak İslamı yaşayabiliyor musunuz? Başkalarını eleştirmek size birşey kazandırmaz. Eğer müslümanların bugünkü hali ile ciddi alakadarsanız önce kendi yaşamınızı düzeltmeye çalışın.

adam arapları eleştirmiş ama buradakiler dinsiz ilan etti. fetva veren karar mercii hocalarımız da varmış meğer...
bu arada insan dinsiz de olabilir. bunu hakaret olarak saymak çok ayıp...insanlar ikiye ayrılır.. iyilik yapanlar ve kötülük yapanlar...bu kadar net..

only61' Alıntı:
adam arapları eleştirmiş ama buradakiler dinsiz ilan etti. fetva veren karar mercii hocalarımız da varmış meğer...
sen yadıklarımızı okumuyorsun bence hocam.Hatta arkadaşın paylaştığını da okumamışsın.Bi bak bakayım yazıya ve yorumlarımıza ,İslamla bağlantı kurulmuşmu kurulmamış mı? ha dese araplar şöyle böyle eyvallah...Bide biz bize bakalım bu forumda böyle şeylere ne gerek var???

tksen41' Alıntı:
isl-ordu.jpg

“Rusya ve ABD’yi titreten gerçek”, “Türkiye büyük oynadı, İslam ordusu kuruldu!”, “İslam Ordusu’nun adı bile yetti”, “Suriye’nin geleceği İslam Ordusu’nda”, “İslam Ordusu Haçlı-Siyonist Ordusuna Karşı!” …
https://www.bakiselamlar.com/2016/03/su ... hmet-unal/
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/suudi ... 7544yy.htm

Bu adam elindeki yazıda ne yazdığın biliyor mu acaba :S
Zenginlerden hangisi fakirlere yardım ediyor? Dünyadaki tüm zenginler için söylüyorum. Her toplumda iyi de vardır kötü de buunun dinle bir alakası yok
Kendini Allah Arapları çok seviyor peygamberi bile bizden göndermiş diye öven araplarda var tabii ve ben de buna cevaben Allah İsrailoğullarına da çok peygamber göndermiştir ve hatta en çok onlara gönderilmiştir dedim. Ayrıc sapkın kavimlere en kötü dönemlerinde yol göstersin diye peygamber gönderilir. Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar

only61' Alıntı:
bu arada insan dinsiz de olabilir. bunu hakaret olarak saymak çok ayıp...insanlar ikiye ayrılır.. iyilik yapanlar ve kötülük yapanlar...bu kadar net..

hani kim nerde dinsiz ilan etmiş? Ezberden yazmışsın, oku göster nerede yazdığını...

Ayrıca şunu da ekleyeyim teksene bu sefer malesef katılıyorum çok doğru şeyler. Teksen bu konuda islamı değil arapları eleştiriyor, arapların islamı yaşamadığını ve aslında islamın gerçekte böyle olmadığını söylemek istiyor.

ernestososa' Alıntı:
only61' Alıntı:

hani kim nerde dinsiz ilan etmiş? Ezberden yazmışsın, oku göster nerede yazdığını...

Ayrıca şunu da ekleyeyim teksene bu sefer malesef katılıyorum çok doğru şeyler. Teksen bu konuda islamı değil arapları eleştiriyor, arapların islamı yaşamadığını ve aslında islamın gerçekte böyle olmadığını söylemek istiyor.

evet..bilişim öğretmenleri forumuyla çok alakalı şeyler

aslında arkadaşlar teksenin sürekli bu tür paylaşımlar yapmasından rahatsız. eğer dini- siyasi paylaşımları çok seven varsa o tür forumlarda var, orada bol bol paylaşım yapıp tartışabilir. bu tür forum yoksa kendisi forum açabilir. bir bilişim öğretmeni için çok zor olmasa gerek. takıntılı bir şekilde bu forumda sürekli bu tür paylaşımlar yapmasını ben de anlamıyorum. söyledikerinin doğruluğuna yanlışlığına bile bakmadım şahsen, okumadım. teksen ismini görünce okumadan geçiyorum direkt, cevap ta yazmıyorum. ilk kez cevapladım sanırım, teksenin konusunu

bize kimin ne olduğunu yazmana gerek yok kardeş biz kimin ne olduğunu zaten biliyoruz. Sen islamı hakkıyla yaşayanlara yanaş onlardan sana zarar gelmez. bırak arabı suriyeliyi ıraklıyı.

Yazıdan rahatsız olan arkadaşlar, çürütmek için çaba sarf etseler daha iyi olur,

İslam dinini tüccarlardan ve istismarcılardan kurtarmak gerekir diye düşünüyorum.İslamiyet evrenseldir.

Unutmayın, ey öğretmenler! Kuran-ı Kerimin ilk emri "OKU"dur.

Okuyan insan sayısı arttıkça afakanlar basmasın.

Teşekkürler paylaşımın için arkadaşım.

e123728' Alıntı:
Yazıdan rahatsız olan arkadaşlar, çürütmek için çaba sarf etseler daha iyi olur,

İslam dinini tüccarlardan ve istismarcılardan kurtarmak gerekir diye düşünüyorum.İslamiyet evrenseldir.

Unutmayın, ey öğretmenler! Kuran-ı Kerimin ilk emri "OKU"dur.

Okuyan insan sayısı arttıkça afakanlar basmasın.

Teşekkürler paylaşımın için arkadaşım.
çok yaşa hocam:)

only61' Alıntı:
çok yaşa hocam.

forumda aklı selim insanların da olduğunu bilmek ne güzel:)

tksen41' Alıntı:
...
...

...

Arşa ulaşmaya çalışam kibirli gökdelenler

Hocam şu dubaidekine filan karşı değilim adamlar eninde sonunda petrolün biteceğini biliyor turist çekmeye çalışıyorlar diyebiliriz. Ama bi tane hilkat garibesi varki bizim osmanlı kalesini yıkıp yaptılar. Kıyamet alameti gibi bişey

Sen aynısını sıkıysa Roma da yada Kudüs de yap

Ekli dosyalar

• 61959634.jpg
    61959634.jpg
    168.9 KB · Görüntüleme: 1,312
Tksen41 bu kadar ortalığı karıştırıcı mesajlarına ve açtığın saçma sapan konulara rağmen site yöneticileri tarafından atılmamanı alkışlıyorum. :alkis: :alkis: :alkis:

bilalca' Alıntı:
Tksen41 bu kadar ortalığı karıştırıcı mesajlarına ve açtığın saçma sapan konulara rağmen site yöneticileri tarafından atılmamanı alkışlıyorum. :alkis: :alkis: :alkis:
:++:

bilalca' Alıntı:
forum-kurallari-f155/bilgisayarbilisim-net-genel-forum-kurallari-t11496.html

Forum kuralları bellidir. Uymayan kişi ayrım gözetmeksizin gönderilir. Üye girişinin açık olduğu forumlarda üye banlansa bile başka açtığı kullanıcı adları ile forumu kullanmaya devam edebilir.
Ben başka yerlerde kibirli çok yönetici gördüm bu tipler bana işimi mi öğretiyorsun diyerek şuan seni banlardı. Şükür ki yöneticilerimiz kibirli insanlar değil ve bu forumu benim öğrenci olduğum zamanlardan beri başarı ile yönetiyorlar.

Ülkemizin güzelliğidir bu birden çok renge sahiptir. Herkes sizin ile aynı fikri kabul etmeyebilir. Aynı modele sahip fabrikadan çıkmış robotlar değiliz. Sınıfta öğrencilerin gazına gelip ben mesihim diye bağıran daha sonra nasıl bir gaza gelmiş ise il merkezinde çatıya çıkıp ben mesihim diyen birinin öğretmenliğe devam ettiğini gördüm. Olmaması gereken oluyorken bu ülkede insanların düşüncelerini söylemesi suç sayılmamalı. (bölücü örgüt propagandası düşünce değil propagandadır onu saymıyorum) Eğer beğenmediğiniz bir şey varsa okumayın. Yıllardır televizyon seyretmiyorum mesela. Sevdiğim program varsa internette var zaten ordan takip ediyorum şuan başka sekmede tarihin arka odası açık mesela https://www.youtube.com/watch?v=RzmcOcB ... tml5=False

Okulumdaki öğretmen arkadaşlarım ile de kendim siyasi konularda konuşurum tartışırım. Ayrı düşünceler de olabiliriz ama bu benim arkadaşlık ilişkilerimi etkilemez. Düşünceler kabul edilmese de saygı duyulmalı çünkü herkes kendine göre haklıdır kimse ben haksızım demez.

Yeter artık forum sadece bilişim bilgisayar teknoloji vb konular üzerinde yoğunlaşsın. Bırakın artık bu mevzular. Siteden forumdan soğuduk artık. Sadece dosya indirmek için giriyorum....

semihcom' Alıntı:
sayın gelecek, adam görüşünü yazmış, rahatsız oluyorsan sende okuma o zaman :) oda senin gibi düşünmek zorunda değil. Bıçağı hep kendi lehine bilersen, bir gün mutlaka senide keser.

Din düşmanı ve vatan hainlerinin düşüncesine saygı duymuyorum, bimisil mukabele ediyorum.

Ben rahatsız olduğumu söylemedim ki insanların düşüncelerini söylemesinin suç sayılmaması gerektiğini söyledim ve kimse benim gibi düşünmek zorunda değil. Sizin yetiştiğiniz çevre ile benimki bir değil o yüzden benim gibi düşünmemeniz normal. Kimse din düşmanlığı yapmıyor yada vatan hainliği; arapların yaptığı saçmalıklar söz konusu. Malesef bunların sayesinde Dünya'da islam senin benim yaşadığım gibi değil de terörist bombacı kafa kesen gibi görülüyor. Malesef bunlar yüzünden dinimiz yanlış tanınıyor. Dini düzgün yaşayan elbet vardır aralarında ama genel durum öyle gözükmüyor.

Geri