İskenderun hakkında...

Kodla Büyü

lbaz

Aktif Üye
arkadaşlar eşimin tayini iskenderuna çıktı. bende il dışından iskenderun yazmayı düşünüyorum ama hakkında pek bi bilgim yok. oturmak için hangi mahalleleri tavsiye edersiniz ya da şuralardan uzak dur diyeceğiniz mahalleleri var mı? belen sarımazı denizciler vs oturulsa gidiş geliş nasıl olur? iskenderun hakkında bilgisi olanların önerilerine ihtiyacım var işin özü. öğretmen gözüyle değerlendireceğiniz için görüşleriniz çok önemli. şimdiden teşekkürler...

İskenderunluyum 10 numara memlekettir. Gerçi bu suriye politikasından sonra baya kalabalıklaştı ama olsun iyidir yine. Okul tam olarak nerde bilmiyorum ama oturulacak mekanlar
Modern Evler Mah, Sahilevler(Kiralar Pahalıdır ama), Deniz Alayı tarafı gibi yerler güzeldir.
Belen den gidiş geliş yapılır İskenderuna 12 km
Sarımazı 7-8 km olması lazım, Denizciler de şehrin öteki tarafında gidiş geliş yapılacak yakın yerlerdir. Hayırlı Olsun

Tepe ile biten mahallelerden ve barbaros mahallesi dışında iyidir. İl dışına çok okul açılacağını sanmam ama

eşim öğretmen değil hocam, memur olarak atandı da benim okul da belli değil malum il dışı başlamadı. az okul açılacağı kesin ve çok iyi okullar olmayacağı da büyük ihtimal -il dışında genelde öyle olur-. belen de açık olursa orası da yazılabilir gibi o zaman. yorumlar için teşekkürler, devamını bekliyorum

Sıcağa alışkın değilsen sarımazı belen sorun olmazsa denizciler. İskenderun göç alır liman ve demir çelikten ötürü o yüzden her yerden insan bulabilirsiniz.

Geri