İşin içinden çıkamıyorum...

Kodla Büyü

scanturk

Site Gezgini
Arkadaşlar benim okulum ilk okul oldu ve bt sınıfı yok dolayısıyla dersim de yok ilimizde formatörlük görevlendirmesi yapılmadı bugün Btr yazısı gelmiş okula ama sadece liseler var listede
Benim küçük bir bebeğim var ek ders almak istemiyorum zaten aldığım ek ders bakıcıya gider ;( bu yüzden içimden başvurmam diye geçti ama huzursuz oldum bana bir akıl verin görrvlendirmeye başvurmazsam norm fazlası olup daha büyük sıkıntılar Yaşar mıyım?

Görevlendirmenin norm durumunuzla bir ilgisi yok hocam o yüzden farketmez. Normunuzu ders sayısı belirliyor şu anda.

Hocam okulda normlar girildi ders sayımı sıfır yazınca 1 norm verdı bu nasıl oluyor

Eğitim bölgesi normuyla ilgilidir büyük ihtimalle hocam. Şu an için kesin olan bir şey varsa o da btr görevlendirmesinin normunuzu etkilemeyeceğidir, fazla olacağınız varsa yine olursunuz.

hocam eşimde sizinle aynı durumda okulu ilkokul olduğu için şuan normu yok fakat btr için kendi okulunu isteyebileceğini söylediler önemli olan 15+1 lab. olması yeterli dediler ilden bizde kendi okulu için görevlendirme istedik. Yarın felen belli olacak...

Okulda ki lan kapatıldı hocam :( durumum daha vahim mem başvurabileceğim okulların listesini göndermiş sadece 4 tane lise var zaten :(

hocam henüz süreniz varsa bence il ilçeden bi araştırın öğretmen görevlendirmeleri bitmiş mi diye. Çoğu illerde henüz seçmeli dersler için öğretmen görevlendirmesi yapılmamış. O yüzden BTR göevlendirmesi yapıldıktan sonra eğer diğer okullarda BT öğretmenine ihtiyaç duyulursa BTR'leri görevlendiremeyeceklerine göre norm fazlalarını görevlendirirler ve istemesenizde 21 saate kadar ders verebilirler size ihtiyaç varsa

formatörlük yokken okulda ders olmadan halen durabiliyorsanız ancak öyle olabilir ya da başka okullarda maaş karşılığı ders bulacaksınz veya da btr olmazsanız bunun üzerine norm fazlası olursanız liseler değilde başka okullarda norm fazlası olarak gidebileceğiniz okul olarak açabilirler sizde ki liselerin olduğu liste biraz zorlama bir liste olabilir bekleyebilirsiniz de

Hocam büyün ortaokullarda bilişim öğretmeni var okulum ilk okul olunca tayin isteyecek okul bulamadım hiç bir okul kadro açmadı sanırım bekleyeceğim :(

scanturk' Alıntı:
Hocam büyün ortaokullarda bilişim öğretmeni var okulum ilk okul olunca tayin isteyecek okul bulamadım hiç bir okul kadro açmadı sanırım bekleyeceğim :(

ikili okullara iki öğretmen görevlendirilebilir o zaman norm açılabilir

Geri