iphone veri kurtarma(apple logosunda takılı kaldı)

Kodla Büyü

teknomann

Aktif Üye
arkadaşlar iphone cihazım apple logosunda takılıp kaldı, uzun zamandır hafıza dolu uyarısı veriyordu. Format attırmadım ,fotoğraf ve videolarım için veri kurtarma merkezlerini araştırıyorum, var mı tavsiye edebileceğiniz bir yer veya bu durumu yaşayıp çözebilen var mı?
Türkiye de bazı yerler iphone için veri kurtarma mümkün değil diyor bazıları çok çok yüksek fiyat veriyor,
Yurt dışında mesela çinde bunun sorabileceğiniz tanıdıklarınız var mı?

Geçmiş olsun hocam büyük ihtimalle anakart arızası diyecekler. aynısı başıma geldi telefon güncellemeden sonra Apple logosunda takılı kaldı ne denediysem açılmadı servise götürdüğümde ise anakart arızası dediler alet perte çıktı :) Veri kurtarma konusu biraz sıkıntılı hocam benim yeni alınmış bir yedeğim vardı en garanti yöntem yedek almak.İstanbul’da iPhone hdd değiştirip kapasitesini arttıran servisler var hocam onlarla bir görüş bence senin telefonun hdd yi başka bir telefona takıp ordan veriye ulaşılabilir diye düşünüyorum

Geçmiş olsun hocam büyük ihtimalle anakart arızası diyecekler. aynısı başıma geldi telefon güncellemeden sonra Apple logosunda takılı kaldı ne denediysem açılmadı servise götürdüğümde ise anakart arızası dediler alet perte çıktı :) Veri kurtarma konusu biraz sıkıntılı hocam benim yeni alınmış bir yedeğim vardı en garanti yöntem yedek almak.İstanbul’da iPhone hdd değiştirip kapasitesini arttıran servisler var hocam onlarla bir görüş bence senin telefonun hdd yi başka bir telefona takıp ordan veriye ulaşılabilir diye düşünüyorum

Aynı olay benimde başıma geldi logoda kalıyordu. Phone doctor diye bir program var, bu programla telefon hemen düzeldi. Denememizde fayda var.

Aynı olay benimde başıma geldi logoda kalıyordu. Phone doctor diye bir program var, bu programla telefon hemen düzeldi. Denememizde fayda var.

deneyeyim hocam, benimki hafıza doluluğundan oldu %90 ihtimal , uzun zmandır hafıza dolu uyarısı veriyordu, görüştüğüm bir çok yer nand hafızasında sorun olabileceğini söyledi, ve iphone dan asla veri kurtarılamayacağını söylediler. sadece bir yer nand üzerinden veri almaya çalışacaklarını söyledi o da 400 dolar (5000tl ) yi bulur dedi.
eminimki yurt dışında bunu yapabilen cihaz ve yetişmiş eleman çoktur maalesef ülkemizde nadir...belki birkaç yıla yaygınlaşır.

Hocam bu yaz başıma geldi. Hafıza dolu dedikten sonra Apple logosunda kaldı.
Yetkili servise gittim Tek çözüm format atmak dediler, eğer icloud kullanıyorsanız sıkıntı olmaz, hepsi geri geliyor.

Hocam bu yaz başıma geldi. Hafıza dolu dedikten sonra Apple logosunda kaldı.
Yetkili servise gittim Tek çözüm format atmak dediler, eğer icloud kullanıyorsanız sıkıntı olmaz, hepsi geri geliyor.

iCloud ücretsiz sadece 5 GB depoluyor hocam, benim sıkıntım ıcloud da olmayanları kurtarmak zaten

Geri