İphone 4s Jailbreak edilmeli mi?

Kodla Büyü

hbasdereli

Süper Üye
Süper Üye
İphone kullanıcısı arkadaşlar telefonumu sizce jailbreak etmelimiyim? İlk başta soğuk bakıyordum ancak appstore'un işe yarayan bütün ürünlerinin ücretli olması bana jail break olayının mantıklı olduğunu düşündürmeye başladı..

jailbreak candır, onsuz tereyağsız kızarmış ekmek gibi olur iphone, ama ücretli uygulamaları ücretsiz kullanmak için değil hocam, cydia da ücretsiz alternatiflerini bulabilirsiniz, telefonda bari korsana bulaşmayalım

netame' Alıntı:
jailbreak candır, onsuz tereyağsız kızarmış ekmek gibi olur iphone, ama ücretli uygulamaları ücretsiz kullanmak için değil hocam, cydia da ücretsiz alternatiflerini bulabilirsiniz, telefonda bari korsana bulaşmayalım

Tavsiye edeceğiniz yöntem varmı hocam jailbreak için?

cydia'da tüm programları bulman imkansız özelliklede pahalı olanları.
yurtdışından geldiyse eğer jailbreak için sorun yok demektir.
yalnız telefonunuzun versiyonunu iyi kontrol edin, yeni sürümlerde jailbreaktan sonra sim kilidi tekrar aktif olabiliyor.

xapex' Alıntı:
cydia'da tüm programları bulman imkansız özelliklede pahalı olanları.
yurtdışından geldiyse eğer jailbreak için sorun yok demektir.
yalnız telefonunuzun versiyonunu iyi kontrol edin, yeni sürümlerde jailbreaktan sonra sim kilidi tekrar aktif olabiliyor.

Telefon simfree sorun yok hocam yalnız nette bir çok jailbreak yöntemi var hangisini kullanıcağıma karar veremedim..

hbasdereli' Alıntı:
netame' Alıntı:
Tavsiye edeceğiniz yöntem varmı hocam jailbreak için?
Hocam http://www.ijailbreak.com/iphone/iphone ... -released/ buradan devam edeceksiniz sanırım şu anda başka ihtimal yok.

@hbasdereli hocam ,

garanti durumu olmadığı için ben olsam jb yapardım

yurt dışından ne kadar getirtin acaba?

DotCom' Alıntı:
@hbasdereli hocam ,

garanti durumu olmadığı için ben olsam jb yapardım

yurt dışından ne kadar getirtin acaba?

1500'ü buldu galiba hocam..

Araştırmalarıma göre netame hocamın da dediği gibi sadece şarz ömrünü azaltıyormuş ama zaten 4sin pil ömrü çok uzun değil sorun olmaz:)

Hocam jb de korkacak bisey yok. Jb den once yedekle ama mutlaka itunustan.. Marta dogru 5.1 cikacak sanirim o cikmadan jb yapip shsh kaydini almani oneririm..

branta' Alıntı:
Hocam jb de korkacak bisey yok. Jb den once yedekle ama mutlaka itunustan.. Marta dogru 5.1 cikacak sanirim o cikmadan jb yapip shsh kaydini almani oneririm..

shsh kaydına gerek varmı hocam telefon simfree?

Geri