internet var fakat hiçbir tarayıcı çalışmıyor.

Kodla Büyü

bilsek

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar sabah biligisayarı açtım internette dolaşırken müdür yrd. getirtiği usb'den excel sayfası açtım fakat ondan sonra olan oldu tarayıcıların hiç biri çalışmıyor. sistem geri yükleme yaptım. eset ile tarattım. comodo firewall ile korunuyo bilgisyar ve daha ilğinci müdürün bilgisayarıda aynı durumda anlamadım ne yaptıysam oolmadı lütfen yardımcı olurmusunuz.

internet seçenekleri-> bağlantılar sekmesi-> Yerel ağ ayarlarındaki seçili yerleri kaldırıp deneyin.

127.0.0.1 şeklinde

arkadaşlar ne yaptıysam olmadı format attım 1 gün girdim ertesi gün yine aynı müdürün bilgisayarıda aynısı

hocam ayrıca kullandığın program varmı. Hotspot shield gibi.
Belki yüklediğin bir program neden oluyordur.
Yoksa büyük ihtimal virüs diyeceğim.
Antivirüs programı ne kullanıyorsunuz

Virüs girmiş gibi görünüyor. Format atmışsınız fakat D: sürücüsünden veya Flash Bellekten geri geliyor virüs. İyi bir antivirüs yazılımı ile tüm sistemleri taratın, ya da mahsuru yoksa hepsine birden format atın.

arkadaşlar kullandığım comodo firewall ve usb disk sekurity bunun haricinde bişeyyok elinde sağlam bir virüs programıolan varsa
internet meb herbiyer engelli

hocam dediklerininzin hepsini yaptım
aynı bilgisayar meb hattında internete giriyor fakat özel hatta taktığımda hiç bir tarayıcı çalışmıyor. hatta özel hatta windows güncellemelerini bile yapıyo ama hiç bir tarayıcı çalışmıyor. kurumnet çalışmıyor

hocam böle bi sorunu çözmek cok zaman aldığı gibi genelde başarıyada zor ulaşıyo.tavsiyem bütün hardisk bölümlerini formatlamanız çönce gerkli evrakları bi harici hardiske alıp bilgisyarın bütün hardisk bölümlerine format atmanız .harici hardisktekilride saglam bi virüs yazlılımı olan bilgisayarda denetledikten sonra bilgisayar aktarmanız .. herne kadar ugrastırıcda olsa bence kesin çözüm.

sizin atıgınız formattan 1 gün soran tekrarlaması bilgisayarın d veya e sürücüsünden virüsün yeniden dagılmasıdır diye tahmin ediyorum.

benim de başıma gelmişti. bir vrüs ayarları değiştiriyor. internet seceçenekleri-->bağlantılar-->yerel ağ ayarları-->proxy sunucusu kullan checkbox'ındaki tiki kaldırınca düzeliyor.

Geri