internet var expolerde sayfa görüntülenmiyor acil

Kodla Büyü
hocam şu sıralar bi virüs dolanıyor. ben kaspersky 6 ile bu hatayı hallettim, siz de bi deneyin isterseniz. Kolay gelsin...

Hocam amvo diye bi virüs var ondan olabilir bide internet ayarlarını sıfırlasan iyi olur.
ve son olarak şunu yapabilirsin.
Araçlar-İnternet seçenekleri-Bağlantılar-Yerel ağ ayarları Buradaki tüm tickleri kaldır. Yani hiçbiri işaretlenmemiş olsun.

Hocam, mirayabravci hocamızın dediğini uygula yani proxy ayarlarını iptal et.

Denetim Masası > İnternet Seçenekleri > Bağlantılar sekmesinden, Yerel Ağ Ayarları düğmesini tıklayın ve Proxy adresleri bölümündeki tüm tikleri kaldırın yani iptal edin. Bu penceredeki tüm tikleri kaldırın da diyebiliriz.

Hocam kullandığın bir filtre programı var mıydı? Veya belki bir arkadaşın dediği gibi bir virüs işi olmasın. Aklıma başka birşey gelmiyor şimdi.

hocam bi kaç yer ping atmayı dene . Dnslerini kontrol et . Farklı browserlar dene .... ipni elle ver , elle vermiş isen değiştir. ie ayarlarında araçlar secenekler bağlantı otomatik algılayı işaretle ..

Hocam bilgisayarda mebin kısıtladığı siteleri açan program kullandı iseniz o program explorerin bağlanmasını kısıtlıyor

denetim masası>windows bileşenlerinden>explorer'ı kaldır hocam.
xp cd ile tekrar kur.
Bir de regedit ayarlarıyla da düzeltme yapılıyordu.Tam hatırlayamıyorum ayarları.Bilen arkadaşlar vardır.Geçen benim de başıma gelmişti.Firefoxdda sorun yoktu.Bunları denedim düzeldi explorer hocam.

ie 7 ise

Araçlar > İnternet Seçenekleri > Gelişmiş > Sıfırla düğmesi işe yarayabilir mi acaba?

Geri