İnternet sitesi yapıyorum Ünitesi hakkında

Kodla Büyü

rock

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu sene 8. Sınıflara bu üniteyi de vermek istiyorum. Hem 7. hem 8. basamakta var ancak daha önce bu üniteyi anlatmadım. Html kodları da anlatmış. Hadi gerektiğinde kullanmaları için temel olarak html de anlatayım. Peki ya gerisi? Siz nasıl bir yol izliyorsunuz bu ünitede? Nasıl işlememi ve neler anlatmamı hangi programları kullanmamı önerirsiniz? Öğrencilerin çoğu usb bellek de getirmiyo, gerçi pc ler virüs kaynıyo bu sefer eve götürdüklerinde sorun çıkıyo, hadi onu da D ye kaydettiler ya da kendi bilgisayarıma aldım diyelim. 1 derste bitmeyecek sonuçta, bu ünite nin sonunda güzel bi şey elde etmeliyiz. Dreamweaver mı publisher mı kullanayım, hostu nerden bulayım, hazır şablonmu vereyim sıfırdan mı yapsınlar bana bir yol gösteriverin ona göre kaç hafta yazacağımı planlayayım...

Arkadaşım ben publisher da yaptıryorum,her hafta 1-2 sayfa yapmalarını istiyorum, 1 ders te nekadar yaptılarsa,yaptıkları sayfaların fotoğrafını çekip kendim sitede yayınlıyorum.diğer türlü onlardan birşey beklemıyorum.

Geri