internet sitesi yapıyorum örnek uygulama

Kodla Büyü

bote0232

Üye
ben böyle birşey yaptırıyorum arkadaşlar . amaç kodları öğretmekde notpadte yapıyorum üstelik

Ekli dosyalar

• internet.rar
    2.4 KB · Görüntüleme: 558
Sınıfınız kaç kişilik hocam;?
Bizim 8 lere 42 kişiler ve 15 bilgisayarım var gerçekten anlatmak çok zor oluyor, 8 lerin hepsi sorunlu zaten :verymad:

Ben Publishera geçecektim, bunu da yaptırayım öyle geçeyim. Teşekkürler. Kodlar çocuklara zor geliyor. Ben de matematikteki formül örneğini veriyorum. Karşınıza çıkan formüller size yabancı dilmiş gibi gelir, fakat bir kaç problem çözünce ne kadar kolay olduğunu görürsünüz diyorum. (E tabi bunun için de matematik zekası lazım.) Diye içimden geçiriyorum.

Çocuklar biraz daha azimle öğrenmeye çalışıyorlar.

36 kişi sınıflar 32 bilgisayar var çocukların seviyesi de iyi boş oturmak veya geçiştirmek istemedim imlamlar iyi çünkü. yine de program kurmadan not defteri ile de hem kod içerikli hem de görseli iyi birşeyler yaparım diye not defteri kullandırdım. benimkiler de itiraz ediyor ama her hafta kısa bir sayfa yaptırsım onlara da zaman kalınca idare ettik. önceki okullardan biliyorum bir bilgisayara 3 kişi oturunca yada bilgisayar hesap makinesinden de kötü olunca yapacak birşey kalmıyor

Geri