Internet Kafe Süre Uzatma Hilesi + Videolu

Kodla Büyü

KingSkrupellos

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İnternet Cafe süre uzatma hilesi video = 1. Video = http://www.youtube.com/watch?v=qd6MtrlyS0o

2. Video = http://www.youtube.com/watch?v=JsIOAcJUONo

3. Video = http://www.youtube.com/watch?v=K7-IvzaOWNU

1. YÖNTEM = BAŞLANGIÇTA
Öncelikle kullananların kendi sorumluluğundadır.Sadece eğitim amaçlıdır.İnternet kafe sahipleri vb gibi.
UYGULANIŞI
1-Masa açtırın.
2-Başlat-Çalıştır-Cmd
3-tasklist yazın
4-Üstte pid adlı bir bölüm var.Oradan McCafee ise Mccafeenin (Kısaltılmış yada farklı ada konulmuş olabilir ama anlarsınız) Handycafe ise handycafenin kısaca hangisini kullanıyorsa onu bulun.1 sütünda exeleri gösterir.
5-Bulduğunuz exenin yanındaki Pid (console un solundaki) numarasını
Şu şekilde yazın:tskill pidnumarası
Örnek:tskill 2008
NOT:HER BİLGİSAYARDA İNTERNET CAFE SİSTEMİNİN PİDİ FARKLIDIR.
1 DKDA İnternet sınırından kurtulduk...
Sorular:
1-Denendimi?
Cevap:Evet,bizzat tarafımca denendi ve sorunsuz çalışıyor.
2-İnternet kafenin ana pccinde işlemi yaptıktan sonra Pcmiz nasıl gözüküyor.
Cevap:Aynı şekilde gözüküyor.1 saat otursanız dahi sistem ne zaman kapatılırsa o zamanki para kadar ödeniyor.
3-Yanlış birşey yaparsak nolur?
Cevap:Eğer önemli bir exeyi kapatırsanz ekran kararmasına kadar gider reset atarsanız düzelir.
4-Peki her sistemde çalışır mı?
Cevap:Evet çalışır.
5-Peki,Adam yaptığımızı anlar mı nasıl anlamaması sağlanır?
CEVAP:İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA VE BENİM TAVSİYEM BLÜMÜNÜ OKUYUN.
İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA
Evet,Asıl bölüm işlemi yaptınz ve artık gitmek istiyorsunuz.Napcaksıız.Eğer eski haline dönmezse bilgisayar kapanmaz adamın bilgisayarında pc açık gözükür ve sopayla döver sizi.
Yapmanız gereken Pcyi resetleyin Handycafe akınsoft vs. ne ise geri gelecektir.Ve adamda süreniz bitmiş ve kapanmış olarak gözükecektir.
BENİM TAVSİYEM
Evet,Benim tavsiyem sınırsız açtırın....
Sonra istediğiniz saatten sonra işlemi yapın Sonra oturun adam Kapttığınız zamandaki ücreti istiyecek ve bişey anlamıyacaktır.

2. YÖNTEM = Daha kısa bir şekilde

Başlat çalıştır cmd yazın tamam tıklayın.
Tasklist yazın entere' basın.
Akınsoft.exe, Handycafe.exe hangisi yüklüyse ordan bulun Akınsoft.exe, Handycafe.exe bunların kısaltılmışıda olabilir.
Karşısında pid numarası vardır.tskill pid (tskill 1340) bu şekilde numarasını yazın entere basın onu kapatacaktır.

Ben bu resimde cmd.exe yi kapattım.

ms-dos-program-kapatma_mini.JPG

3.YÖNTEM = Yarın gidip deniycem çalışıyor mu bilmiyorum

başlat > çalıştır > regedit adımlarını izleyin ondan sonra ,

"HKEY_CURRENT_USER>Appevents>software>classes> microsoft>windows>current version>internet settings>policies>system

devre dışı bırakın ve Taskmanager üzerinde sağa tıklayın ve oradaki değeri "0" yapın.

Son olarak CTRL+ALT+DEL/DELETE ile görev yöneticisi açın ve Internet Cafe's Time deaktif yapın.

BENCE BÖYLE BİR ŞEY YAPMAYIN. BİR KAÇ LİRA İÇİN HARAM YEMEĞE DEĞMEZ.

Kullanmak için olmasa genel bilgi olarak iyi.
en azından tsklist ve tskill olayından haberdar oldum

bu paylaşım sizce ne kadar uygun. bu kul hakkına girer. bu siteye giren öğrencilerin bir tanesi gitse ve kafede uygulasa ve bu dalga dalga yayılsa hırsızlığa teşvik etmiş olmayacakmısınız.

toker42' Alıntı:
bu paylaşım sizce ne kadar uygun. bu kul hakkına girer. bu siteye giren öğrencilerin bir tanesi gitse ve kafede uygulasa ve bu dalga dalga yayılsa hırsızlığa teşvik etmiş olmayacakmısınız.

haklısınız hocam bu diğerlerinden biraz farklı olmuş

Geri