Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

İmam hatip lisesi hakkında

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında beyazgolge tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

İmam hatip te çalışan arkadaşlar ders saatleriniz nasıl halimiz keyfini yerinde mi BTR görevleri nasıl oluyor imam hatiplerde kaçta başlayıp bitiyor tavsiye edermisiniz

2. her_dem

her_dem Süper Üye Süper Üye

Ortaokuldayım ortaokul olsa hiç düşünme git derim. Lisede ise iyi bir imam hatip değilse öğrenci seviyeleri meslek lisesi ayarında olur. İyi imam hatipler çalışılması en iyi okullardandır. Değilse öğrenci profili imam hatip olduğu için muhafazakar ailelerin çocukları, ortaokulda haylaz olup it kopuk olmasın diye gönderilen öğrenciler ve puanı hiç birşey tutmadığı için gelen 3 çeşit öğrenci grubu vardır. Onun dışında çalışma şartları genel olarak iyi. Normal bir okul mu imam hatip mi derseniz ben kesinlikle imam hatip derim. 2 imam hatipte çalıştım ikisinde de çok memnunum. Tayinim çıksa imam hatip isterim. Bu arada imam hatip mezunu falan değilim. Övüyor falan gibi akla gelmesin. Benim kendi memnuniyetim.

3. yasarsahbaz

yasarsahbaz Hiperaktif Üye Hiperaktif

Beim gördüğüm imam hatip liselerinde öğrenci profilleri en azından bilgisayar konusunda çok çok kötü maalesef.

4. sertokus

sertokus Süper Üye Süper Üye

Ben hem lise hemde ortaokulda görev yapıyorum. Ortaokul öğrencileri zeki. Lise öğrencilerinde pek iş yok. Ama genel durum olarak saygılilar. Disiplin suçu yok pek o kadar. Mesala benim İmam hatip lisemde tek bir ciddi kavga bile yaşanmadı tüm yıl.
    Btr görevleri aynı diğer okullarla. Ders saati başlarken başlarız. Ders saati bitince bizimde biter

5. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

Haftalik ders saatlerini bulamadım . Bulduğum 2014 2015 yılı olandı o çizelgeye bakınca dersimiz sadece seçmeli olarak görülüyor ve istemeyi düşündüğüm lise bu sene açılacak ders saati ile ilgili ilerde norm sıkıntısı yasarmıyım
    Çalıştığım ortaokulda dersler 3 te bitiyor ama Liselerde 4 e kadar sürüyor yanılmıyorsam ve 40 saat oluyor dogrumudur tskler

6. sertokus

sertokus Süper Üye Süper Üye

Doğrudur

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal