imaj yükledikten sonra vestel kullanıcısı yok

Kodla Büyü

Fatih6464

Site Gezgini
Arkadaşlar mrb
Akıllı tahtaya imaj yükledikten sonra Vestel kullanıcısını açmada yani kullanıcı oluşturmada sıkıntı yaşıyorum. Şöyle ki:
Önce imajı yükledim
Tahta direk admin den açıldı. Ama ben vestel kullanıcısından açılmasını istiyorum. Ama Vestel kullanıcısı yok.
Kullanıcı hesaplarına girip yeni kullanıcı oluşturuyorum. Bu sefer de açılırken “kullanıcı adı ve parola hatalı” diyor.
Admin e malum şifreyi yazıyorum bu sefer de “hesabınız devre dışı bırakılmış, lütfen sistem yöneticinize başvurun” diyor.
Kullanıcı değiştir diyorum. Oluşturduğum yeni kullanıcıya parola koymamış olduğum halde kullanıcı adını ve parolayı yazmamı istiyor. Yeni oluşturduğum kullanıcı adını ve malum şifreyi girince açılıyor. Ama ilginç olan admin açılıyor. Yani oluşturduğum yeni kullanıcıya malum şifreyi girerek admin hesabına giriyorum.
Ne yaptıysam olmadı. Bilgisayarım-yönet-kullanıcılar kısmına girip her varyasyonu denedim olmuyor. Sadece Bilgisayarım-yönet-kullanıcılar menüsünde yeni oluşturduğum kullanıcı hariç bütün kullanıcıları devre dışı bıraktığımda o zaman direk kullanıcıdan açılıyor. Ama bu seferde doğal olarak admine hiç ulaşamıyorum.(Güvenli mod hariç tabi ki. Orda açılıyor)
Özetle sorum şu:
1-İmajdan sonra imaj yüklemeden önceki gibi iki kullanıcı (admin ve Vestel) nasıl yapabilirim.
2-Tahta açıldığında direk vestelden açılsın ama ben istediğimde kullanıcı değiştir diyerek admin e girebileyim.
Teşekkürler

Geri