İlkokulda BTR olan arkadaşlar bir sorum vur

Kodla Büyü

H_M

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ilkokul-ortaokul birlikte görevlendirildim. İlkokulda sadece tahtalar var. Hangi programları yüklemeliyim? Genel olarak ne yapıyorsunuz?

hocam iki ayrı okulda mı görevlendirildiniz yoksa ikili öğretim yapan bir okulda mı?

SoNMeZ' Alıntı:
hocam iki ayrı okulda mı görevlendirildiniz yoksa ikili öğretim yapan bir okulda mı?
İki ayrı okul hocam. Aynı bahçe içerisinde.

Ben de sadece bir ilkokula BTR olarak görevlendirildim hocam. Müdür inat ediyor akıllı tahtaları açmamak için eğer açtırsaydı yapacağım ilk iş, EBA Portallarda yayınevlerinin yayınladığı Z-Kitap arşivleri var ya tam 14,5 GB Z-Kitap arşivim var hepsini indirdim onları akıllı tahtaların hepsine yüklerdim.

Bu Z-kitap arşivleri 1. sınıftan 4. sınıfa kadar olan içeriklerden oluşuyor. Onu belirtmek isterim.

murat_124' Alıntı:
Ben de sadece bir ilkokula BTR olarak görevlendirildim hocam. Müdür inat ediyor akıllı tahtaları açmamak için eğer açtırsaydı yapacağım ilk iş, EBA Portallarda yayınevlerinin yayınladığı Z-Kitap arşivleri var ya tam 14,5 GB Z-Kitap arşivim var hepsini indirdim onları akıllı tahtaların hepsine yüklerdim.

Bu Z-kitap arşivleri 1. sınıftan 4. sınıfa kadar olan içeriklerden oluşuyor. Onu belirtmek isterim.

Çok ilginç hocam ya...Böyle müdürler hala var yani. Bizim tahtalar kullanılıyor ama servis kesinlikle program yüklemeyin gibilerinden birşeyler demiş. .Ama sınıfçılar el yazısı kullanmak istiyorlar onu yükledim. Daha incelemedim ama virüs programı falan yoksa onları da yüklemeyi düşünüyorum.
Peki başka ne çalışmalar yapmayı düşünüyorsunuz hocam??? Kendime iş arıyorum..4 saat dersim var sadece ve sıkıntıdan bunalmak istemiyorum.

mebbis' Alıntı:
el yazısı için hangi programı yüklediniz hocam

Hocam handwriting mutlu el yazısı diye bir font var onu yükledim. Onu istedi hocalar

hocam ben deepfreeze tarzı olan toolwiz time freeze kurmustum ve antivirüs prog. ikisine bir arada gerek yok diyenler de var bir de USB security .
ama siz dersiçi uygulama olarak sordunuz galiba

gül1' Alıntı:
hocam ben deepfreeze tarzı olan toolwiz time freeze kurmustum ve antivirüs prog. ikisine bir arada gerek yok diyenler de var bir de USB security .
ama siz dersiçi uygulama olarak sordunuz galiba

Genel olarak sordum hocam. Ortaokulda 4 saat dersim var onun dışında boşum. Sıkılmamak için iş arıyorum neler yapılabilir BTR adına

H_M' Alıntı:
mebbis' Alıntı:

Hocam handwriting mutlu el yazısı diye bir font var onu yükledim. Onu istedi hocalar

Okuldan bir öğretmen arkadaş Ergün Aydoğan isimli birinin el yazısı fontlarını öğretmenler odasındaki bilgisayara atmamı söylemişti. Belki işinize yarayabilir. İnternette bulamazsanız ben de verebilirim icabında.

murat_124' Alıntı:
H_M' Alıntı:
mebbis' Alıntı:

Okuldan bir öğretmen arkadaş Ergün Aydoğan isimli birinin el yazısı fontlarını öğretmenler odasındaki bilgisayara atmamı söylemişti. Belki işinize yarayabilir. İnternette bulamazsanız ben de verebilirim icabında.

Hocam sağolun nette var yükledim hepsine.

Geri