ilköğretimde formatörlük mü meslek lisesi mi

Kodla Büyü

islem

Site Gezgini
meslek lisesinde çalışmaktayım oldukça yoğun bir ders yüküm var ve her işe bakanda benim buna rağmende yönetimle aramız pek iyi sayılmaz bu sene için ilköğretim okulunda formatör olmak istiyorum sorunum şu ilköğretim okulunda formatörlük için başvuru yaptığım zaman kadromun bulunduğu meslek lisesinde de derse girmek mecburiyetindemiyim yoksa tamamen ilköğretim okuluna mı görevlendiriliyorum

bildiğim kadar 6 saat derse girmek zorundasın.
bizim bir arkadaş öle yapmıştı.
ama meslek lisesindeki dersler ne olaçak.
müdür onay vermez yoksa.

En az 20 saat okulunda ders verirler. Teknik öğretmen olduğunu varsayarak diyoruz. Bir de formatörlükte öncelikle kadrosunun olduğu okula görevlendirme yapılır yani başka okula yapmayabilirler

arkadaşım zaten ilköğretimde kimse ders bulamıyor. Formatorler en fazla 15 saate kadar derse girebiliyor. (oda bulabilirse) ki buda ilköğretim de olur.

hocam hem idareyle aram yok diyorsun hem formayör olacam diyorsun

şu an gönüllü yaptığın halde aran kötüyse

bir düşün

şu an yaptığını beğenmeme gibi bir lüksleri yok, sana muhtaçlar, el üstündesin, Yardım seversin.
formatör olunca hepsi tersine dönecek.

İdareci tepende bitecek, hocam ne oldu bitmedimi daha web sayfası, rengi güzeldeğil onu değiştir. zaten hiçbir iş yapmıyorsun gel bize yardım et bari. vb...

Bir de formatörlük(eğiticilik ve okul formatörlüğü) beğenmedin branştan ya da beğenmediğin okuldan kaçmak için kullanılıyorsa , işte bu sebeplerle bilgisayarcıların başına gelmedik kalmıyor. kaldırsalar da toptan şu formatörlüğü bitse bu farklı farklı uygulamalar.

hocam meslek lisesinde karşılaştığın sorunların aynısı ve daha fazlası seni ilköğretim de de bulabilir ayriyetten maaşın düşer birde formatörlük normalde kadrosunun bulunduğu okulda yapılır ki anormal bir durumda da müdürün seni gönüllü göndermesi lazım

Geri