Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

İliçi Açıklandı Mı?

Konu, 'Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri' kısmında Enterprise tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Enterprise

Enterprise Süper Üye Süper Üye

Arkadaşlar beğendiğim ve web sitesinde öğretmeni görünmeyen çok süper bir okulu aradım açığımız yok dedi ama ortaokulsunuz ve öğretmeniniz yok ve sınıf sayınız çok dedim öğretmenim yok normumda yok ihtiyacımda yok dedi kapattı ben de o okulu alt sıralara yazdım norm fazlası olmayım diye ki ilin açık görününen okullarının arasında da yoktu . Ben başka okula atandım o okula da benden 50 puan aşağıda biri atanmış

katafalk ve erakcora bunu beğendi.
  2. erakcora

erakcora Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Adam olmayız biz. Sendikalara iletmek lazım,

katafalk bunu beğendi.
  3. serkan42

serkan42 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ben o tarz cevap veren yerleri ilk sıraya yazarım genelde

click, btcikız ve katafalk bunu beğendi.
  4. Enterprise

Hocam belki bir bildikleri vardır gerçekten norm fazlası olmayayım dedim, ilin münhal listesinde de olmayınca yazdım yine ama sonlara yazdım , telefona çıkan kimdi neden öyle cevap verdi yüzüme kapattı anlam veremedim

5. buzdagi83

buzdagi83 Aktif Üye

Telefona çıkan kişiye hesap sormak lazım. Keşke adını soyadını sorsaydınız hocam. Ama ihtiyaç listesinde o okul gözükmediğine göre, sadece sizin telefona çıkan kişi değil, aynı zamanda o okulun web sitesinde kaydı bulunmayan bilişimcide de sorun var demektir. Kendini kurum web sitesinden çıkarıp, başka bir bilişimci ile becaiş tarzı yer değiştirme planlanması söz konusu gibi. İhtiyaç listesinde yoksa, kurumda bilişimci var demektir yani.

Kısacası en az bir kişi yalan söylüyor. Ya telefonunuza cevap veren kişi, ya web sitesinden kaydını silen kişi.(ikisi aynı kişi de olabilir bu arada) Araştırmak lazım. Ben olsam peşini bırakmazdım. Böyle insanların cezalandırılmaları lazım.

6. teacher42

teacher42 Site Gezgini

Bende merkez de il içi istedim ama olmadı maalesef. Sistem şöyle işliyor, önce norm açığı olan okullar belirleniyor , sonra okulunda 3 yılını doldurmuş ve tayin isteme hakkı ve ihtimali olan okullar da belirlenip tercih listesine ekleniyor. Norm açığı olan okula bir öğretmen gittiği zaman, domino taşı gibi sırayla ve puan üstünlüğüne göre diğer yerleştirmeler oluyor.
    Bir de il dışı ve mazeret için belli bir sayı da norm u ayırabiliyorlar.
    Bizim branşta pek olmaz ama bir de emekliye ayrılanlar oluyor, onları da artık il dışı yada mazerete açıyorlar. Mesela bizim okuldan 2 kişi emekli oldu ama yerlerine gelen olmadı

7. Enterprise

Ne yaptılar hiç bilmiyorum ama çıkan kişi öğretmenim de yok normum da yok dedi.Şuan atandığım okul da iyi bir okul o ilçeye geçince anlarım ne oldu ne bitti bakalım

buzdagi83 bunu beğendi.
  8. aekoydemir

aekoydemir Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam herkes aynı şeyi yazıyor. O kısmı biliyoruz zaten. Sağlık mesleğe bilişimci nasıl atanıyor buna cevap arıyorum ben.

9. hakanotuken

hakanotuken Hiperaktif Üye Hiperaktif

Hocam sağlık meslek diye bir okul türü mü kaldı?

10. katafalk

katafalk Seçkin Üye Seçkin Üye

Hepsinin adı MTAL diye bir isim altında toplansa da, bulundurdukları alanlar itibariyle ticaret, endüstri, sağlık, kız meslek vb. denilince genelde tanınıyor :)

11. hakanotuken

hakanotuken Hiperaktif Üye Hiperaktif

Mtal sağlık meslek lisesinde seçmeli bilişim dersi seçilmiş olma ihtimali yok mudur? Merak ettim.

12. aekoydemir

aekoydemir Seçkin Üye Seçkin Üye

Sadece sağlıkla ilgili bölümler var. O yüzden sağlık meslek diyorum hocam. Yoksa hepsi MTAL diye geçiyor evet.
    Olabilir. Hatta tıbbi sekreterlik dalı varsa onda bilgisayar dersleri de var. Ama ona da sağlık meslek öğretmenleri giriyor her yerde. Bilişimci için norm açıldığını ilk defa görüyorum o yüzden garibime gitti.

katafalk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal