İlçe Milli Eğitime Görevlendirme

Kodla Büyü

mevlutteberci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar maaş karşılığını doldurmadığım için kaymakamlık oluru ile ilçe milli eğitime yolluksuz yevmiyesiz olarak görevlendirme yapılmıştır. 09-15 saatleri arası 5 gün çalışıp maas karşılığını doldurracağım. Benim okuluma da başka bir bilişimci arkadaş görevlendirilmiştir. Ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum

hocam okulunuzda BTR olma durumunuz yok mu? Ya da ne bileyim en azından 6-10 saat arası derste mi yok? Eğer 10 saate yakın dersiniz olsa bi şekilde başka derslerle ya da okulda idareye yardım ederek idari çalışmayla bu sorun halledilirdi.. Bana öyle yapmışlardı. Kaç saat dersiniz var ki?

8 saaat dersim var okulda. Btr değilim maalesef. Okulda da resim, müzik, beden eğitimi, teknoloji tasarım gibi yetenek derslerinin hepsi var

hocam müdürün deseydi en başta ihtiyac var veremem diye belki kurtulurdunda artık zor

9-15 çalışma maaş karşılığından fazlasına gelir yalnız hocam :) Görevlendirenler iyi niyetli değilse ilk hafta bikaç bilgisayarı çökeceği tutar. Virüs bulaşır vs sonra seni aramazlar zaten :D

hocam, sana bu görevlendirme için ekders vermiyorlarsa, itiraz et, varsa sendikan durumu anlat çözüm üretsinler. sadece maaş karşılığı diyorlarsa o zaman 9-12 çalışırım, ben maaş karşılığı 15 saat ders ile yükümlüyüm de. açıkçası hakkını yedirtme hocam. sesimizi çıkartmazsak bu müdürler ve ilçe bizleri öğretmen değil sadece bilgisayarcı olarak görüyor.

Maalesef hocam öyle oluyor üzerimize yapışıp kalıyor sesiz kaldıkça işler. Sendika ile konuştum zaten böyle bir hakları yokmuş. Dilekçe vermem yeterliymiş görevlendirme iptali için. Ama kötü olmamak için 2 günüm boş olursa diğer günler gelebilirim dedim değerlendirelim dediler bakalım artık sonuç ne olacak

Maaş karşılığı başka görevlendirme verilmesi zaten yasal değil. Öğretmenin maaş karşılığını doldurma şekli sadece branşında verilen ders ile oluyor. Başka branştan ders bile veremiyorlar.

Vali görevlendiriyorsa 18 saat ek ders alırsınız, görevlendirme belgesine bakın, 16. madde falan diyorsa direk 18 saat ek ders alırsınız, fotoğrafı çekin buraya atın daha iyi olur

Ne valisi hocam kaymakamlık oluru yazmış yukarıda hocam. Küçük ilçelerde hep böyle oluyor. Filann hoca boşta bize lazım dediler mi kaymakama sormadan etmeden yazıyor görevlendirme. Gitsin dursun diye.

9-15 yerine 8-17 yapsınlar 18 saat ek ders ücreti al hocam, hakkını yedirme illa ki yok denilirse hafta içi 9-12 git ve 15 saat maaş karşılığını dolduruyorum de. art niyetlisin derlerse de siz de art niyetlisiniz de çık işin içinden.

yok denizlideyim hocam. son karar 3.5 gün gidiyorum 9-3 mesai ek ders yok tabiki. daha da itiraz edip kötü olmaya gerek yok sanırım

3.5 gün 20 saat falan eder, çok sorun değil ama yine de görevlendirme yazınızın fotoğrafını çekip atabilirseniz belki bir açık bulabiliriz, dayanağı önemli.

Geçen sene benide evlere şenlik bi şekilde görevlendirdiler. 15 saat dersim varken üstelik kendi okulumda btr iken ; dönemin bitmesine üç hafta kala haftada bir gün başka bir okula görevlendirdiler. Gelen yazıda şuna benzer bir ifade vardı " maaş karşılığı girmek zorunda olduğu ders saatini doldurmadığı için haftada bir gün falanca okula görevlendirilmiştr." işin özü bilgisayarcıya ihtiyaç duymuşlar işide kılıfına uydurarak görevlendirmişler.

Geri