Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

İlçe Milli Eğitimde ya da Ar-Ge'de çalışmak?

Konu, 'ARGE (ADEY,İKS,PYS,SP,TKY)' kısmında aysenil tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. aysenil

aysenil Site Gezgini

ilçe milli eğitime görevlendirilme durumum var arkadaşlar. nasıl oluyor daha önce ya da halen çalışanlar veya fikri olan arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse sevinirim.

2. subversaa

subversaa Seçkin Üye Seçkin Üye

Formatörün derse girmeyen ve isim olarak şekillendirilmiş halidir.

Okul işlerinden bunaldıysanız, önerilir.

Mesai arkadaşlarınız ve kurum yöneticilerinizin tavırları çok önemli. Yoksa geldiğiniz yeri bile mumla aratabilirler.

3. saab

saab Site Gezgini

Banada teklif ettiler fakat kabul etmedim.Okulda rahatım iyi,ücrette de bir değişiklik olmuyormuş.Zaten formatörlükten sıkılıyoruz arge de olursa tamamen devlet memuru gibi 8-5 masabaşı otururusunuz.Bence kabul etmeyin.Tabi okul ortamınız iyiyse..

4. izmirlim80

izmirlim80 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ben önermiyorum. Ben 5 yıl eğitici olarak çalıştım, kaç defa ar-ge ciler değişti sayamadım.

5. aysenil

aysenil Site Gezgini

ben de istemedim önce ama ısrarla söylüyorlar. okul ortamım iyi bir sıkıntı yok. ama seneye norm fazlası olma durumum var o yüzden iyi olabilir diye düşünüyorum.
    bakalım hayırlısı artık..

6. recepata

recepata Seçkin Üye Seçkin Üye

Genelde norm fazlası olanları kurban seçiyorlar :)

7. transistor

transistor Seçkin Üye Seçkin Üye

bence okul.

8. lavinia_7

lavinia_7 Seçkin Üye Seçkin Üye

ar ge de çalışmadım ama 1 ay milli eğitimde görevlendirilmiştim. ççççççoooooookkkkkkk sıkıcıı

9. brvysl

brvysl Aktif Üye

hocam arkadaşların dediği gibi yönetimin tavrı çok önemli ben halen ar-ge de çalışıyorum. ekip olarak çok iyiyiz habire proje üretiyoruz. yutdışı faaliyetler oluyor bazen. biraz da sana bağlı iş beklersen sıkıcı olur. ama kendin iş üretirsen zevkli olabilir. çünkü okulda da yapacağımız çok da bir iş yok.

10. bilgisayarogrt

bilgisayarogrt Seçkin Üye Seçkin Üye

Bende önermiyorum

11. blackbuk

blackbuk Aktif Üye

hocam bende çalıştım mem de. arkadaş ortamım çok iyiydi ancak yapmak istediklerimi görevim olan işleri bile yapmakta sıkıntı yaşıyordum. bir de orada görevlendirme olarak çalışacaksın bu her zaman sende gerginlik yaratabilir. oraya geçtiğinde beklentilerini bulursan seversin ancak bulamazsan hergeçen gün zulüm gibi gelmeye başlar.

ayrıca milli eğitime geçmen norm meseleni de çözmeyez senden yinede okul değiştirmeni isteyeceklerdir.

12. skymoon

skymoon Üye

Hiç kaşınma zaten haziran sonunda tüm görevlendirmeler iptal. Diğerleri olmasa bile arge iptal. Norm sorunun da çözülmez hem neticede görevlendirme taşımasu(japon robot) ile değirmen dönmez.

13. zencefil58

zencefil58 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

ben olsam çalışırdım :)

14. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Calismazdim belki kisin aksamlara kadar is bitmeyecek.telefonlarin susmayacak.biliyorum cunku

15. bilgisayar_internet

bilgisayar_internet Site Gezgini

argeye gitsende gitmesende zati norm fazlası olursun hala öğrenemedi millet geçici görevlendirmeyle normun alakası olmadını

16. Buzkırıcı

bu tip yerlerde memurları çalıştıramazlar ama öğretmeni çok iyi kullanırlar biri gelir şunu yap diğeri fotokopi çek hey gidi günler hey işler bitmez dilekçeyle istifa etmiştim de okulda soluğu almıştım

17. osy

osy Aktif Üye

Ben eylülden bu zamana kadar mem de üç gün görevlendirme bilgisayar formatörü olarak çalışıyorum. görevim mem'in web sayfasını güncellemek, varsa arızalı bilgisayar onların tamiri; genelde format atmak oluyo işim ... bir de mem'in düzenlediği özel gün programlarda (öğretmenler günü gibi) teknik eleman, bilgisayar başında oluyorum..şu ana kadar hiç fotokopi çekmedim ya çektirmediler, telefonlara bak gibi bir talep gelmedi..

bence okuduklarıma göre il ya da ilçedeki milli eğitim müdürüne ve memurlara göre değişiyor.. Sadece bana göre ne okulun öğretmeni ne de milli eğitimin memuru oluyorum arada dolaşan birisi gibi.. okuldaki olaylardan en son ben haberdar oluyorum ya da hiç olmuyorum.. Ama derse girdiğimden dolayı okul müdürü çeşitli faaliyetler yarışmalar bekliyor, devamlı okulda olmayınca öğrencileri takip etmek çok zor oluyor..

18. Buzkırıcı

haklısın kardeş ama öyle 3 günle olmuyor şöyle 6 ay çalış bir

19. osy

osy Aktif Üye

evet hocam hergün 8-5 çalışşsam belki benden de işim dışımda işler istenebilir ama. şuanda anca kendi işlerimi bitiyorum o kadar..

20. izmirlim80

izmirlim80 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ayrıca görevlendirme olursanız, il içi tayin süresinden sayılmaz. MEM de geçirdiğiniz süreler il içi kurumda bulunmanız gereken süreden sayılmaz, bilginiz olsun.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal