İlçe Milli Eğitim Sitesine Telefon Zinciri

Kodla Büyü

theliony

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar kurumnet kullanıyoruz ancak meb engellemeleri nedeniyle okullarla iletişim kabak tadı vermeye başladı ... acil istenen belgeleri tel zincirinden okullardan isteyebeleciğimiz hazır bir modülünüz varmı

theliony' Alıntı:
arkadaşlar kurumnet kullanıyoruz ancak meb engellemeleri nedeniyle okullarla iletişim kabak tadı vermeye başladı ... acil istenen belgeleri tel zincirinden okullardan isteyebeleciğimiz hazır bir modülünüz varmı
Hocam,

İl MEBBİS Yöneticinizle görüşün.

1. Adıyaman MEBBİS Yöneticilerinin hazırladığı Evrak Dağıtım Modülü var.

2. Yozgat MEBBİS Yöneticilerinin hazırladığı Evrak Dağıtım Modülü var.

Bunları kullanabilirsiniz.

Olmazsa mail sistemini kullanabilirsiniz.

hocam il mebbis yöneticimizle görüştüm "çok yoğunum dedi yapmış olduğu asp tabanlı telefon zincirini istedim ilçelere göre düzenlemesi lazım yapacak vaktim yok dedi" yozgat ın sistemine baktım ama modülü nasıl edinecez bilginiz varmı hocam

theliony' Alıntı:
hocam il mebbis yöneticimizle görüştüm "çok yoğunum dedi yapmış olduğu asp tabanlı telefon zincirini istedim ilçelere göre düzenlemesi lazım yapacak vaktim yok dedi" yozgat ın sistemine baktım ama modülü nasıl edinecez bilginiz varmı hocam
Yozgat MEBBİS Yöneticisi ile sizin MEBBİS Yöneticiniz görüşürse yardımcı olurlar. Adıyaman ile de görüşebilirsiniz.

Geri