ilçe memlerde yolluk hesaplatma

Kodla Büyü

gunesss985

Üye
arkadaşlar bulunduğum ilçede yolluğumuzu hesaplatabilmek için işlemi yapan kişi 60 tl civarında para istiyormuş. sizlerde de durum aynı mı acaba

Hocam yaz Bimer'e. Tayinim çıktı yolluk için ne kadar ödemem lazım diye. Gerisini onlar düşünsün. :mrgreen:
Sonuçta biz öğretmen olarak "şu konuyu öğrettim, bu kadar isterim" deme şansımız yok.
İstersen google da arama yap yolluk hazırlama programları veya excel dosyaları çıkıyor. Excel dosyalarında imza atacak isimleri sen açarsın İmza takibini de yaparsın.

Milli eğitimin yapma zorunluluğu yok hocam
milli eğitim sadece senin getirdiğin yolluk matrahına göre ödeme emri cıkarır

hocam salla gitsin. aslında görev müdür yardımcalıran köylerde mdr yardımcısı olmadığı için ilçe memlere gönderiyiorlar onlar da da memur ücret istiyor. burdan yaptıramadın diyelim gittiğn yerde yaptırırsın, daha olmadı kaymakama çık. bimer eskisi gib değil sallıyor bayşından.
daha olmadı programı internetten indir. derecen 4'1den aşağıysa günlük 29,5 değilse 28,5 sana 20 günlük eşine 10 günlük çocuklara 10'ar günlük
sonra günlük çarpı km'çarpı yüzde beş bundan da binde iki damga vergisi kes topla gönder.
ben yaptım 1300 çıktı 2000 tl yazdım. müdür dedi bu fazla o zaman doğrusun yapın dedim. Müdür yardımcısına havale etti.

hocalarım bu rayiç hesaplanırken diyelim ki benim tayin ilçe ye çıktı.bulunduğum ilden ilçeye mi yoksa ilden ile sonra ilçeye mi hesaplanır. memur aradı bunu belediyeye sorabilir misin dedi?bu rayiç işlemlerini belediyeden öğrenebiliyor muyuz?

mkrkls' Alıntı:
hocalarım bu rayiç hesaplanırken diyelim ki benim tayin ilçe ye çıktı.bulunduğum ilden ilçeye mi yoksa ilden ile sonra ilçeye mi hesaplanır. memur aradı bunu belediyeye sorabilir misin dedi?bu rayiç işlemlerini belediyeden öğrenebiliyor muyuz?

raiç için belediye ye git ordan verirler sana hocam

yolluk için şoförler odasından rayiç belgesi alınır.
nüfus müdürlüünden de aile tablosu.
ilgili programın km kısmına ve ücret kısmına yol ücretleri girilir.
derecesi 9'un 1-2-3 den 5in 1-2-3 e kadar olanlar 28,5 günlük diğerleri 29,5 tan çarpılır. ödeme emri falan çıkarmanıza gerek yok onu ilgili birimler yapar, siz bildirimde bulunun okul müdürlüğünüze. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• SÜREKLİ GÖREV YOLLUĞU. (Eşi İle Ataması Yapılan)xls.rar
    23.1 KB · Görüntüleme: 166
arkadaşlar alınan bu rayiç belgesi mutlaka imzalı filan mı olmalı? ayrılacağım ilin belediyesi web sitesinde vermiş excel dosyası olarak. bunu kullanamaz mıyım acaba?

mse' Alıntı:
yolluk için şoförler odasından rayiç belgesi alınır.
nüfus müdürlüünden de aile tablosu.
ilgili programın km kısmına ve ücret kısmına yol ücretleri girilir.
derecesi 9'un 1-2-3 den 5in 1-2-3 e kadar olanlar 28,5 günlük diğerleri 29,5 tan çarpılır. ödeme emri falan çıkarmanıza gerek yok onu ilgili birimler yapar, siz bildirimde bulunun okul müdürlüğünüze. Kolay gelsin.
hocam burda
6/2 olan öğretmene
kendisi, eşi, 0-6 yaş arası çocuğu için : 28,5 girdim.
ancak programda YERDEĞİŞTİRME ÜCRETİ altında yer alan SABİT UNSUR ve DEĞİŞKEN UNSUR kısmını siliyor muyuz ne yapıyoruz?
150km için 1600TL çıktı da... yanlış bir şey mi var bilemedim.

Geri