Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

İlçe mem sitesini yapmam gerekiormuş nerden başlıcam ben :(

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında zet tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. zet

zet Aktif Üye

Arkadaşlar beni bugün çağırdılar site yapılcakmış benim yapmam gererkiormuş ama -nerden başlıcağımı bilemiyorum . Nerden bulcam şabloınları. Php asp desteklermi bunlar ? şimdiden teşekürler

2. alsniket

alsniket Site Gezgini

meb sitesinde şablonlar var

3. nisay

nisay Aktif Üye

ilk önce bakanlığın sitesindeki web sitesi yapma kurallarını oku hocam. sonra şu eksik bu eksik demesin iş bilmeyen adamlar sana. orada hazır şablonlar var. asp ve php desteği var. kolay gelsin....

birde şunu anlamış değilim. okul sitesi yap sonra bide çağırsınlar bide ilçeye yap ne iştir anlamadım. aynısı başıma gelmişti 3 sene önce...

4. zet

zet Aktif Üye

site alınmış hocam şifrelerde var elimde joomla kullan dediler ama meb için hazır joomla paketleri bulunuyormu acaba ?

5. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

hcoam hazır joomla lar bulunuyormu sorusuna cevap olarak joomla zaten hazır sayfadır.Ayrıca bu konuda yardım alabileceğin bi çok internet sayfası var nette.Tavsiyem joomla kullanmamandan yanadır.Yine de siz bilirsiniz.İyi Çalışmalar Kolay gelsin

6. aakcakaza

aakcakaza Hiperaktif Üye Hiperaktif

eğer joomla kullan diyenler joomlanın ne oldugunu, içerik yonetim sistemi oldugunu ve mebin sablonlarına benzemedigini biliyorlarsa bence de joomla.
    www.joomlaturkiye.org

7. ulass

ulass Aktif Üye

arkadaslar bildiğim kadarıyla mem in alanları asp yi destekliyor.çünkü ilçede formatör arkadasımda en basta php ile yapacaktı siteyi,fakat sonra aspyle yapmak zorunda kaldı.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal