İlçe mem sitesini yapmam gerekiormuş nerden başlıcam ben :(

Kodla Büyü

zet

Aktif Üye
Arkadaşlar beni bugün çağırdılar site yapılcakmış benim yapmam gererkiormuş ama -nerden başlıcağımı bilemiyorum . Nerden bulcam şabloınları. Php asp desteklermi bunlar ? şimdiden teşekürler

ilk önce bakanlığın sitesindeki web sitesi yapma kurallarını oku hocam. sonra şu eksik bu eksik demesin iş bilmeyen adamlar sana. orada hazır şablonlar var. asp ve php desteği var. kolay gelsin....

birde şunu anlamış değilim. okul sitesi yap sonra bide çağırsınlar bide ilçeye yap ne iştir anlamadım. aynısı başıma gelmişti 3 sene önce...

site alınmış hocam şifrelerde var elimde joomla kullan dediler ama meb için hazır joomla paketleri bulunuyormu acaba ?

hcoam hazır joomla lar bulunuyormu sorusuna cevap olarak joomla zaten hazır sayfadır.Ayrıca bu konuda yardım alabileceğin bi çok internet sayfası var nette.Tavsiyem joomla kullanmamandan yanadır.Yine de siz bilirsiniz.İyi Çalışmalar Kolay gelsin

arkadaslar bildiğim kadarıyla mem in alanları asp yi destekliyor.çünkü ilçede formatör arkadasımda en basta php ile yapacaktı siteyi,fakat sonra aspyle yapmak zorunda kaldı.

Geri