İlçe emri diye bişey varmış detayları nedir?

Kodla Büyü

fatihpc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar özür durumunda gelecek eş için yer yoksa yada puan yetersizse noluyor. MEM emrine verilebiliy değil mi? Veriliyorsa bunun şekil şartları nelerdir? Detayları bilen varsa paylaşabilir mi?

Sayin hocam
Es durumu tayin klavuzunda belirtilmektedir. Gecen sene yapmislardi bu sene olacağı kesin degil

Mem emrindeki öğretmenler boş kadronun olduğu okula gorevlendirilir veya maaş karşılığını dolduracak şekilde farklı okullarda da görevlendirme yapilabilir

Hocam gecen sene ben konya meramdaydim ve esime de 11 tane okul yazdik yakin ilcelerden ama onlar olmadi bir baktik atandigi kurum meram ilce mem. Tabi hic beklemiyorduk cok sevindik ama önceki senelerde olmuyormus gecen sene yaptilar. Klavuzda il ya da ilce emri ole bisey yazmiyordu. Hatta diger il disindan gelen ve il ici gelmeye calisan arkadaslar bu durumu bilmedikleri icin cok kizmislardi. Ben risk aldim bu okullara gelmezse hic gelmesin diyordum ki bu sekilde bir atam oldu.

hocam kuvvetli bir torpilin yoksa kaldırıldı.
bizde bir arkadaş var ilin bir ilçesinde isim vermeyim. akrabası müfettiş. ilçede 2 yıl çalıştı bu sene evlenecek, hanım istiyor diye il merkezden 700 tlye ev kiralamış. olum nasıl gelecen diyorum, idarecilik atamaları var olmazsa bbir yere müdür yardımcısı görevlendirilirim diyor. il emrini ilçe emrini düşünen yok.

Geri