Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

İlçe emri diye bişey varmış detayları nedir?

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında fatihpc tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. fatihpc

fatihpc Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar özür durumunda gelecek eş için yer yoksa yada puan yetersizse noluyor. MEM emrine verilebiliy değil mi? Veriliyorsa bunun şekil şartları nelerdir? Detayları bilen varsa paylaşabilir mi?

2. aydınDr

aydınDr Süper Üye Süper Üye

Sayin hocam
    Es durumu tayin klavuzunda belirtilmektedir. Gecen sene yapmislardi bu sene olacağı kesin degil

3. aydınDr

aydınDr Süper Üye Süper Üye

Mem emrindeki öğretmenler boş kadronun olduğu okula gorevlendirilir veya maaş karşılığını dolduracak şekilde farklı okullarda da görevlendirme yapilabilir

4. yamandogan

yamandogan Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam klavuz yayınlanmadan twitirdan falan baskı kurulursa verilir il ilçe emri

5. havsaro

havsaro Site Gezgini

Hocam gecen sene ben konya meramdaydim ve esime de 11 tane okul yazdik yakin ilcelerden ama onlar olmadi bir baktik atandigi kurum meram ilce mem. Tabi hic beklemiyorduk cok sevindik ama önceki senelerde olmuyormus gecen sene yaptilar. Klavuzda il ya da ilce emri ole bisey yazmiyordu. Hatta diger il disindan gelen ve il ici gelmeye calisan arkadaslar bu durumu bilmedikleri icin cok kizmislardi. Ben risk aldim bu okullara gelmezse hic gelmesin diyordum ki bu sekilde bir atam oldu.

6. mse

mse Süper Üye Süper Üye

hocam kuvvetli bir torpilin yoksa kaldırıldı.
    bizde bir arkadaş var ilin bir ilçesinde isim vermeyim. akrabası müfettiş. ilçede 2 yıl çalıştı bu sene evlenecek, hanım istiyor diye il merkezden 700 tlye ev kiralamış. olum nasıl gelecen diyorum, idarecilik atamaları var olmazsa bbir yere müdür yardımcısı görevlendirilirim diyor. il emrini ilçe emrini düşünen yok.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal