il ilçe onayı

Kodla Büyü

roninalp

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ıstanbul da okul onayı yapılmış ama il ve ilçe hala onaylamamis. Var mi bu durumda olan arkadaşlar

bizde okul ve ilçe tamam,
ama il bekletiyor salı gününden beri...

:verymad:

sultangazi hala onaylamadı... il zaten onaylamadı... okul da zar zor yaptı az kaldı çıldırcam..

bi ben degilim yani istanbulda bu durumda olan agla agla icim sisiti sabahtan beri ya olmazsa diye insallah bi sorun cikmaz son gun :cry: :cry: :cry: :cry:

Re: Ynt: il ilçe onayı

İkisi de öğretmen olan eşlerden belge isteniyor mu arkadaşlar. Acil cevap bekliyorum bilen arkadaşlardan.

Arkadaşlar bizim okul onayladı, ilçeyi aradık: "okulunuz belge göndermesi lazım ki onay yapalım" diyorlar. Okulun haberi yokmuş, Allahtan aradım da harekete geçti sağolasıcalar....

nefertari' Alıntı:
Bu gün onaylar saat kaçta bitiyor bilen var mı acaba ? il onayı henüz yok ben de :( :(
Ben de aynı durumdayım :/ İl onayı için belli bir saat var mı? İl mebi aradım, yoğun olduklarını, akşam da yetiştirmeye çalışacaklarını söylediler, bu durum bizim açımızdan bir sıkıntı yaratır mı acaba?

gltnkrtl' Alıntı:
nefertari' Alıntı:
Bu gün onaylar saat kaçta bitiyor bilen var mı acaba ? il onayı henüz yok ben de :( :(
Ben de aynı durumdayım :/ İl onayı için belli bir saat var mı? İl mebi aradım, yoğun olduklarını, akşam da yetiştirmeye çalışacaklarını söylediler, bu durum bizim açımızdan bir sıkıntı yaratır mı acaba?

Hocam bizde sorun olsa okul ve ilçe onaylamazdı diye teselli edip bekliyorum onayı :( umarım en yakında onaylanır

Umarım başvuruda bulunan bütün arkadaşların onayları sorunsuz hallolmuştur. Bi sorun çıkar endişesi çok fena. 3. kez eş durumu istedim, hepsinde de bi aksilik yaşadım illaki. Hiç bir zümrem yaşamasın istiyorum bu stresi, kalpten gidecem bir gün:)

3 onayda tamamlanmış. özür durumu tayinleri mem lerin en hafif atama dönemidir. isteğe bağlı iller arası, il içi, ilk atama tüm atama dönemleri içinde en hafif atama dönemidir özür durumu atamaları iş yükü açısından. il milli eğitim müdürlükleri özelleştirilmeli, o zaman özlük, atama iş ve işlemleri nasıl hızlı yürür bak :)

Arkadaşlar Gaziantep il mem hala onaylamamış. Aynı durumda olan var mı?

dün baktığımda sayfa onaylıydı şimdi bakıyorum onay kısımları kalkmış alt kısımda tercih kısımlarının yerleri açılmış 40 tercihlik bir kısım gelmiş :9 diğer arkadaşlardada aynımı durum yoksa bizimkisinde sıkıntımı var :) güvenim hiç yok sistemlerine malesef :)

suldal2000' Alıntı:
dün baktığımda sayfa onaylıydı şimdi bakıyorum onay kısımları kalkmış alt kısımda tercih kısımlarının yerleri açılmış 40 tercihlik bir kısım gelmiş :9 diğer arkadaşlardada aynımı durum yoksa bizimkisinde sıkıntımı var :) güvenim hiç yok sistemlerine malesef :)

bende de aynı durum var hocam. onaylar kalkmış 40 tane tercih kısmı gelmiş sanki 40 okul açacaklar :)

suldal2000' Alıntı:

hangi tür özür grubu isteyeceksiniz. Sanırım öğrenim özrü dışında diğer özürlerde pasif bir şekilde 40 tercih çıkıyor.

hugo4545' Alıntı:
suldal2000' Alıntı:

hangi tür özür grubu isteyeceksiniz. Sanırım öğrenim özrü dışında diğer özürlerde pasif bir şekilde 40 tercih çıkıyor.

benim il içi eş özrü bende de pasif ekran cıkıyor yani onaylandı sayfası yok il içi eş özrü olanlarda aynımıdır ki?

Geri