İl İçi Özür Grubu

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eşim il dışı ile büyükşehir olmayan bir ilin uzak bir ilçesine atandı. Bende bu ilin yakın olan başka bir ilçesine atandım. İl merkezinde oturuyoruz. Şubatta eşim il merkezine eş durumu yapabilir mi? Benim bulunduğum ilçeyede gelemezse ilçe emri yapılırmı? (Çok küçük bir ilçe olduğu için boş kadro neredeyse yok gibi)
Teşekkürler.

İlçe emri yok diye biliyorum hocam, yer değiştirme konusunda okul varsa sıkıntı olmaz, ben üç dört yıl her özür durumuna başvurdum, sürekli istedim, eşim yanıma gelebiliyordu ancak malum ev yüzünden ben gitmek zorundaydım.

İlçe emri yok diye biliyorum hocam, yer değiştirme konusunda okul varsa sıkıntı olmaz, ben üç dört yıl her özür durumuna başvurdum, sürekli istedim, eşim yanıma gelebiliyordu ancak malum ev yüzünden ben gitmek zorundaydım.
Hocam ilçe çok küçük ve şuan dolu. İl merkezini isteyebiliyormuydunuz hocam?

Benşm okulum merkez ilçelerden değildi, eşim merkez ilçedeydi, tayin isterken merkez ilçelere isteyebiliyordum ancak açılan okullar daha uzak olanlardı, bir arkadaş idareci olunca onun okuluna ben gittim yoksa bir kaç sene daha git gel yapacaktım.

Geri