İl içi atamalarda Tek ilçe Neden

Kodla Büyü

Bote0621

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Ben Ankara Çankaya ilçesini il içi özür grubunda seçmiştim. Şimdi bana sadece Çankaya görünüyor. Merkez ilçelerin açılması gerekmez mi?

hocam merak ettim ben il dışı özür durumu tercih edeceğim mebbis de bize herhangi bir okul açılmıyor personel meb in yayınladığı excel tablosuna bakıyoruz
İl içi olanlara mebbiste okullar görünüyor mu
excel tablosunda olanlar size de görünüyor mu merakımı bağışlayın

Mebbiste okullar görünmez hocam. Kurum kodunu gir, sağ tarafa okulu otomatik yükleyecektir.

İzmir için de aynı sıkıntı var şu anda.

İzmir Karabağlarda eşim ve sadece Karabağlardaki okulları seçebilecek gibi görünüyorum. 17 kurum seçebilirisniz diyor.

Oysa ki 1. başvurada il ile konuştum ve Karabağlar otomatik seçili gelir ama 2. başvuruda otomatik olarak bütün il açılacaktır demişti :S

Sistemde hata mı var acaba?????

Hocam il içinde eşinin çalıştığı ilçe ve adresindeki ilçe görünmesi gerek. Bende tek ilçe görünüyor. Meb ve sorunsuz iş olur mu hocam ;)

İlçeyi aradım hocam. Adresinizin bulunduğu yerde görev yaptığınız için tekrar aynı ilçeyi yazamazsınız dediler. Ondan dolayı tek ilçe görünüyor.

YA BEYLER BİLGİLER VAR SONRA BİRİNCİ AŞAMADAKİ ADRES MADRES YAZAN YER VAR SONRA BASVURUMU KAYDET VAR BASKA BI HALT YOK TERCIHLERI NEREDEN YAPACAZ YAW BASVURUMU KAYDETE TIKLIYORUM TERCIH KURUMU SECINIZ DIYO AMA EKRAN YOK

Ya böyle saçmalık mı olur ya... Büyükşehir ilçelerinin açılması gerekirdi tek ilçe açılmış. Kocaeli için konuşuyorum. Sadece izmit açılmış. Halbuki kartepe,körfez,başiskele,derince gibi diğer büyükşehir ilçelerinin de açılması gerekmiyormuydu?

Geri