il dışı zorunlu hizmeti tamamlamak

Kodla Büyü

zaferu

Aktif Üye
2017 yılı Eylül ayında zorunlu hizmetim bitmiş olacak. Bu arada Eylülden önceki Haziran döneminde il dışı tayin istediğimde 1. 2. ve 3. hizmet bölgesi okulları açılır mı? önceki yılların kulavuzlarını inceledim, 30 Eylül tarihi ibaresi diğer konular için geçmiş . Benim sorumun yanıtı net olarak yazmıyor. Dolaylı olarak anlaşılıyor. kesin bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda bilgilendirme rica ediyorum. Teşekkürler.. :roll:

Sayın hocamzorunlu hizmetin tamamlamış oluyorsun ve Türkiye'nin her bölgesi açılır sana. Zorunlu olan yerlerde olmayan yerlerde açılacktır.

Bende bilgi almak istiyorum 2 yıl 7 ay 19 gün hizmet sürem var zorunlu 30 puan olan bölgedeyim. Sorum şu arkadaşlar geçen senenin il dışı duyurusuna ve kılavuzuna baktığımda 8.ci maddeye göre eylül ayı baz alınırsa zorunlu hizmetim bitmiş olur bana zorunlu-zorunsuz her okul açılır mı? Yani tüm hizmet alanlarını görebilecek miyim tercihlerde yoksa sadece zorunlu 4.5. ve 6. Alanlarmi görülecek?
2cd5d41789c1448de2d87d38baed977e.jpg

Mobil-Tapatalk @bilisimcil

Çalıştığınız kurumun zorunlu çalışma süresi 3 yıl ise eylül baz alındığı için açılır hocam hepsi

Papsukkal' Alıntı:
Çalıştığınız kurumun zorunlu çalışma süresi 3 yıl ise eylül baz alındığı için açılır hocam hepsi
Teşekkür ederim hocam 3 yıl bnm görev yerim

Mobil-Tapatalk @bilisimcil

Geri