İl dışı tayin isteyin bu fırsat kaçmaz

Kodla Büyü
sezgin meriç' Alıntı:
Nadir SERT' Alıntı:
Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !
Başvuru hakkınız bulunmamaktadır.!
aynı hata üste para vereyim manisaya gelecek yok mu eskişehirden full ekders+anadolu kadrosu+meslek lisesi+bölüm şefliği gel vatandaş
hocam sen sanırım eş durumu mağdurusun. sen değil karşı taraf senin okulunu seçecek bu şekilde oluyor sistem.
yok hocam normal tayinlerde istediğim yerler açılmadı bende yazmadım.Herkesi beklerim buraya yazsınlar seneye becaiş yapalım inşallah şartlar çok iyi ben sadece memleket isterim gerisi yalan ........

ben de urfadan izmiri yazmayı düşünüyorum. puanım 62 ama kesin emin değilim yazıp yazmama konusunda.

merhaba arkadaşlar
bana da eskişehir ve mersin açılıyor ancak ilçe veya okul gözükmüyor sistemde sorun mu var yoksa normalde mi böyle?

alican44' Alıntı:
banada izmir istanbul adana manisa urfa mardin siirt diyarbakır amasya açılmış
sağlam yer açılmış hocam. ilerleyen günlerde açılan yerler değişir mi acaba ? bana tek il ve tek okul açık, orası da yazmayacağım biryer :(

:!: Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !

benim 4. yılım ilde, neden açılmıyor acaba :(

şanlıurfada olaN YAŞADI...izmirden gelmek isteyen varmış....duyrulur :+1:

Nadir SERT' Alıntı:
Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !
aynı hata üste para vereyim manisaya gelecek yok mu eskişehirden full ekders+anadolu kadrosu+meslek lisesi+bölüm şefliği gel vatandaş
bir tek milli eğitim müdürlüğü kalmış :)

ya arkadaşlar bende hala tek okul görünüyor. son güne kadar başka illerde açılma ihtimali varmıdır, bu özür grubundan isteyenlerin tercihine göre mi görünen okullar belirleniyor?

Arkadaşlar istanbul için Eskişehir ve Mersin görünüyor ama kurum seçimi yapamıyorum nedenini bilen varmı ?

Ekli dosyalar

• terc,ih.jpg
    terc,ih.jpg
    26.3 KB · Görüntüleme: 752
Cuma günü İstanbuldan 4-5 okul gözüküyordu. Şimdi İstanbula bastığımda iste boş geliyor. Allah Allah...

amip33' Alıntı:
Cuma günü İstanbuldan 4-5 okul gözüküyordu. Şimdi İstanbula bastığımda iste boş geliyor. Allah Allah...

Dur hocam dayılar yiğenlerine bi yer açsınlar sonra sıra belki gelir bizlere

Lovex72 Hocam oradaki kadro Meslek Lisesi kadrosudur... Bende de aynı, K.Maraş görünüyor ama Kurum yok. Excell dosyasına baktım oradaki kurum meslek lisesiymiş...

yuca' Alıntı:

bende neden böyle uyarı var?
5. senemi çalışıyorum ilde

AYNISI BENDE DE YAZIYOR

Lovex72' Alıntı:
Arkadaşlar istanbul için Eskişehir ve Mersin görünüyor ama kurum seçimi yapamıyorum nedenini bilen varmı ?
bendede aynısı var. çünkü meslek lisesi onlar gidemezsin.

şırnaktan benim bulunduğum yere başvuran arkadaş.. kusura bakma benden sana fayda yok...

arkadas bana da sadece karabük açılmıs karaman konya mersinden bir tane bile yok

1 seneliğim yok ama adaylığım kalkmış

bana da istanbul, kayseri ve uşak açıldı. fakat istanbulda okul kısmı açılmıyor. kayseri ve uşakta okul belli. düşünmüyorum, kalsın..

Geri