İl dışı tayin isteyin bu fırsat kaçmaz

Kodla Büyü
Z

zeykum

Misafir
Arkadaşlar özür durumundan dolayı mağdur olanlara becayiş hakkı geldi ve bununla birlikte il dışına gitmek için şu an bulunduğu ilde 1 senesini doldurmuş tüm öğretmenlere kontenjan listesindeki okulları tercih etme hakkı verildi. sabahtan arkadaşları arıyorum kimsenin haberi yok bu sayede tayin isteyebileceksiniz özür durumunda olan kişinin kurumuna bence mebbise bakın ve hangi okullar açık görün derim

demekki sizin ilinizi mardin ve bingölden özrü olan birileri istemiş size onların okullları açıldı olay böyle olacak zaten:)

amasyada sadece kocaelinden bir okul gözüküyor :)

keşke samsun gözükeydi tayini denerdim :))

Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !
Başvuru hakkınız bulunmamaktadır.!

bende neden böyle uyarı var?
5. senemi çalışıyorum ilde

yuca' Alıntı:
Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !

bende neden böyle uyarı var?
5. senemi çalışıyorum ilde
aynı hatayı bende aldım.

aynı hata üste para vereyim manisaya gelecek yok mu eskişehirden full ekders+anadolu kadrosu+meslek lisesi+bölüm şefliği gel vatandaş

acaba bizim ilimizden ya da bizim ilimize özre başvuran yok mu? ondan olabilir mi?

Nadir SERT' Alıntı:
aynı hata üste para vereyim manisaya gelecek yok mu eskişehirden full ekders+anadolu kadrosu+meslek lisesi+bölüm şefliği gel vatandaş

hocam sizin kampanya en iyisi gibi geldi bana... (alttaki sorum herkese)

benim anlamadığım birileri sizin okulu istemiş o yüzden size görünüyor diyorsunuz. peki isteyen nasıl-hangi şartlarda istiyor? yani ben niye isteyip karşıdakine topu atamıyorum :D

bu tayinler için bi özür beyan etmeniz gerekmiomu? becayiş herkesemi verildi? benmi yanlış anlıom bi nunu anasını satim? millet ne die ayaklandı böle?

nasıl bakılıyor bulamadım ben ya???mebbise girdim başvuru işlemlerine sonra da...karşılıklı yer değiştirme başvuru diyor o değil di mi bu???

özür beyan etmek gerekmiyor arkadaşlar 1 yılını doldurmuş herkese açıldı ama sadece kontenjan listesindeki okullar listeye ikgmden bakabilirsiniz mebbiste karşılıklı yer değiştirme modülünde çıkıyor eğer açık okul varsa zaten

zeykum' Alıntı:
özür beyan etmek gerekmiyor arkadaşlar 1 yılını doldurmuş herkese açıldı ama sadece kontenjan listesindeki okullar listeye ikgmden bakabilirsiniz mebbiste karşılıklı yer değiştirme modülünde çıkıyor eğer açık okul varsa zaten

görevde 6.yıl ilde3,5 yıl...

Özür Durumundan Yer Değişikliği Yapılamayan Öğretmenler İle Bunların Görevli Oldukları Kurumlara Atanmak İsteyen Diğer Öğretmenlerin Karşılıklı Yer Değişikliği Başvurusu İçin Tıklaynız.
diye yazıyor ama başvurmak istediğim zaman da

hatası cıkıyor...

demek ki sizin bulunduğunuz ile özür isteyen kimse yokmuş cyln hocam o yüzden başvuru yapamazsınız

simdi baktım açıklamalara hocam
yanlıs anlamadıysam
mardin icin acılan
derik ve kızıltepeden birer okul
derik karsısında başka bir il
kızıltepe karsısında diyarbakır
yazıyor. ben derik ve kızıltepede değilim sanırım bu yönden kaybediyorum

becayiş sadece özür durumuna mı uygulanıyor? özür durumu olmadan il dışına becayiş hakkı var mı?

Nadir SERT' Alıntı:
hocam sen sanırım eş durumu mağdurusun. sen değil karşı taraf senin okulunu seçecek bu şekilde oluyor sistem.

sezgin meriç' Alıntı:
Nadir SERT' Alıntı:
hocam sen sanırım eş durumu mağdurusun. sen değil karşı taraf senin okulunu seçecek bu şekilde oluyor sistem.
ben özür grubundan istemedim fakat istediğim il bana görünürse bende tercih yapabilirim o halde değil mi hocam.
birde, bekledikçe son günlere doğru açılan okul sayısı artabilir ozaman bu mantıkla. dolayısıyla özür grubu mağduru olmayanların son güne kadar beklemesi en mantıklısı sanırım. yanlışmıyım?

Geri