İl Dışı Kahramanmaraş

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
İldışı Kahramanmaraş isteyecek arkadaşlarımız varmı acaba?? Varsa nereyi isteyecek ve puanlar :)

Ben tek tercih düşünüyorum Andırın Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu (Rahmetli asker arkadaşımdı üst ranzamda yatıyordu :()

Evet hocam burası açık birde Afşinde Çoğulhan kasabasında ÇPL açık ama bana görünmüyor...

Yok hocam ben Çağlayancerit ilçesindeyim. Maraşın ücra köşesinde bir yerde. :)

Bende Maraş'tayım açık okullar konusunda yardımcı olayım dedim :D ama açık okul yok ki :?:

Hocam aslen Maraşlıyım fakat Andırına hiç gitmedim :) nasipse olur . Açık tek okul var Andırın Şehit Yasin Höbek yibo

O kadar uzak bir yerden geliyorsan güzel gelebilir bende hiç gitmedim ama çok iyi bir yer olduğu söylenemez. :)
Şimdiden hayırlı olsun.

Van Özalp ilçesine göre paristir herhalde hocam :) ordada yibodaydım bir daha yibo töbe demiştim ama yine nasip olacak galiba:) maraşta formatörlük durumları ne alemde hocam ?

AFŞİN-Çoğulhan ÇPL ve
ANDIRIN-Şehit Yasin Höbek YİBO var açık olarak
-------
Ben elbistan merkezdeyim çoğulhan elbistana 25km civarı dümdüz yol, aflşne 15km gibi ama ilçe gibi bir yer sayılır doğudakilere oranla.
ama termik santral var yakınında havası pek de iyi değil (3.santral yolda)

Maraş'ta formatörlük görevlendirmeleri çok düzenli yapılır bu sene eylüle ertelendi, geldiktan sonra formatör olma şansında bu yönden iyi. Ben geldiğimde bir dönem formatör olamamıştım.

olma mı. doğukent -afşin yazdım. 200 puan. 2 tercih bakalım hayırlısı.

ben baydemirli ortaokulunda çalılştım aman yazmayın eğer evliyseniz..bekarsanız ortam güzel para biriktirirsiniz çünkü bakkal bile yok. :mrgreen:

hocam çocuk küçük yeni yeni konuşmaya başladı belki iyi olabilir lojman ortamı konuşma çocuk vs açısından. ama 50 km uzak olması antep merkezde kalmamızı gerektirir.
zaten çok şükür birikim var. Sıkıntı polislerin de bu dönem tayin olması. herkez ev soruyo millet de bi b.k zannediyo çekiyo fiyati.

Ben tercihimi yaptım tek yer imkb. hayırlısı bakalım. 116 puan. baska tercih yapan var mı?

Re: İl Dışı Kahramanmaraş 2013

Bildiğim kadarıyla yazacağım, yanlız isim benzerliğinden hatalı bilgi olursa mesuliyet kabul etmem.
http://www.meb.gov.tr/baglantilar/okull ... ?ILKODU=46 eğer yapılmışsa okul siteleri burdadır...

Afşin 5
büyüktatlı kasaba
çoğulhan 10 km kasaba
esence 15 km kasaba
m.akif merkez
teaş istiklal ... merkez (teüaş lojmanları içinde)

Andırın
altınyayla
atatürk
çekli ş.ahmet bekar
imam hatip

Çağlayancerit
düzbağ -(kasabanın adı Heleti olarak eskiye döndü)
fatih

Elbistan
doğan .. merkeze 12 km, tki lojmanları içinde, elb.mes.yük.okulu komşunuz.. 12 yıl kasabada oturdum.
gazi mustafa kemal .. merkez?
karaelbistan ... merkeze 5-6km dikkatli olmayan kişiler Elbistanın mahallesi sanır..(Elbistan devlet hastanesi bu kasabada)

Göksun
değirmendere merkeze 10-15 km kmaral yolunda
şehita a.lis. merkez?
kanlıkavak .. Afşin Elbistan yolunda 10-15 km

Merkez
baydemirli merkeze uzak olsa gerek
erkenez merkez mah. Mado vs burda, devlet hastanesinden daha yakın :)
doğukent imkb -merkez- Toki AL ile komşu bina
belediye merkez
kavlaklı merkez yada kasaba, belediye dahil oldu mu bilmiyorum. 15-20 km
döngel ?50 km
tekir ?60 km burada iki renk var. 5 ay beyaz, 7 ay yeşil. kayseri-göksun yolunda
toki merkez Doğukent oo ile komşu

Nurhak
barış
kullar
bildiğim kadarıyla nurhakta çalışan öğretmenlerin çoğu elbistanda oturuyor.

pazarcık
atatürk
ufaıklı
Pazarcıkda çalışıp Kmaraş merkezde oturan birçok öğretmen var.

Türkoğlu
beyoğlu
şekeroba
fatih ??
yeşilyöre???

Türkoğlunda çalışan birçok öğretmen Kmaraş merkezde oturuyor. Yeşilyöreyi tam bilmiyorum.

puanım 100 üzeri ama bu sene yazmayacağım..

Hasarı hocam, siz il içinde olduğunuz için göremiyorsunuz..

ilçe de düzeltti. Sıkıntı şu ki klavuzda son okulunda 3 yıl vs şartı yokken bunu ileri sürmeleri. Sen bir sürü okul dönüştürmüssün öğretmen 3yıl 1-yıl nasıl ayrımını yapacan.

Geri