il dışı isteyen aynı yıl eş durumu isteyebilir mi?

Kodla Büyü
en_nomad' Alıntı:
antipc' Alıntı:
en_nomad' Alıntı:
antipc bende aynı durumdayım. bilen biri cevap verebilir mi acaba il dışına başvurup, çıkmazsa eş durumu hakkımız ölmüyor değil mi?

Hocam ne yaptınız cevap bulabildiniz mi?

evet hocam bugün yoğun araştırmalarım sonucu bi sıkıntı olmayacağını öğrendim. önce il dışı olmazsa eş durumu isteyecem inşallah.
direk bakanlıktan birilerine sordum. içiniz rahat olsun yani.

Çok teşekkür ederim hocam. Ne kadar zor karar vermek. Daha önce şubatta da atanamayınca her olasılığı değerlendirmek istiyorum ben de.

Diğer bir başlıkta sormuştum ama burası daha aktif gibi ; :)
Diyelim ki eşime X ili çıktı bana Y ili...Şu anda ikimizde aynı ilde çalışmaktayız..
Eşim atamasını iptal ettirmek için çalışmakta olduğu ile gitmek zorunda mı? Atamayı iptal etme prosedürü nasıl işliyor?

s_kajmeran' Alıntı:
İl dışı isterken 10 okul açık, ama ben bunlardan 2-3 tanesini yazıp eş durumunu bekleyebilir miyim?
Birde şuan için "Tercihlerim dışında atanmak istemiyorum" seçeneğini işaretliyorum.

Yani yarın eş durumu tercihimde bana il dışında diğerlerini niye yazmadın veya "Tercihlerim dışında atanmak istemiyorum" seçeneğini niye işaretledin diye sorarlar mı?

:(

Sormazlar bensenin yerinde olsamtercihbileyapmam ildışına hepen güzelyerler açılıyor çok pişman olursun.

s_kajmeran' Alıntı:
İl dışı isterken 10 okul açık, ama ben bunlardan 2-3 tanesini yazıp eş durumunu bekleyebilir miyim?
Birde şuan için "Tercihlerim dışında atanmak istemiyorum" seçeneğini işaretliyorum.

Yani yarın eş durumu tercihimde bana il dışında diğerlerini niye yazmadın veya "Tercihlerim dışında atanmak istemiyorum" seçeneğini niye işaretledin diye sorarlar mı?
Okul ve il onayladı ancak yinede meraktan soruyorum, bilen biri cevaplarsa sevinirim... :(

Geri