İl dışı atamam iptal dilmemiş...!!!

Kodla Büyü

bilgisavar_38

Aktif Üye
Değerli hocalarım durumum şu şekilde;

Ben İl dışında Kırıkkaleye atandım eşimde Ankara ya atandı.. Biz ankarayı iptal için dilekçe verdik.fakat eş durumu baş vuru yapacağım sırada "il dışı atananlar eş durumu isteğinde bulunamazlar diyor" benimle aynı durumda olanlar var mı aceba.. Ve ne yapabiliriz...

hocam bir sene ayrı kalacaksınız, görünen bu. Bu sırada ben ve benim gibi Ankara'ya gitmesi çok önemli olan bir öğretmeninde önünü kapadığınızı söylemek isterim. Neyse hayırlısı olsun, :(

bilgisavar_38' Alıntı:

Ben İl dışında Kırıkkaleye atandım eşimde Ankara ya atandı.. Biz ankarayı iptal için dilekçe verdik.fakat eş durumu baş vuru yapacağım sırada "il dışı atananlar eş durumu isteğinde bulunamazlar diyor" benimle aynı durumda olanlar var mı aceba.. Ve ne yapabiliriz...
iliniz atama şubesi ile görüşün ve isminizi bakanlığa bildirsinler panik yapmanıza gerek yok

bilgisavar_38' Alıntı:

Ben de aynı durumdaydım. Seni gayet iyi anlıyorum hocam. Panik yapmakta haklısın şayet birkaç saat önce ben de aynı durumdaydım.
Sabah il atamayı aradım. Beni ilgili şube müdürüne yönlendirdiler. Durumu anlattım. Bir bakalım dediler. Öğleden sonra dilekçemin sonucu ilçe meme ulaştı. Atamamın iptalinin kararnamesi elime geçince mebbisteki aynı uyarı da gitmiş oldu.
Umarım sizin dilekçenin sonucu da bir an önce elinize ulaşır. İyi günler...

benim de durum aynıydı sabah yapamazsınız diyordu bir telefon trafiğinden sonra artık yapılabiliyor paniğe gerek yok hocam. dilekçe verdiyseniz iptal olmuştur.. iptali sisteme de yavaş yavaş işliyorlar sanırım. il meb ile temasa geçin hocam sorun hallolur tabi hala hallolmadıysa...

celebi1152' Alıntı:
hocam bir sene ayrı kalacaksınız, görünen bu. Bu sırada ben ve benim gibi Ankara'ya gitmesi çok önemli olan bir öğretmeninde önünü kapadığınızı söylemek isterim. Neyse hayırlısı olsun, :(

Ben BT öğretmeniyim, eşim ise Türkçe öğretmeni. Eşimin atamasını iptal ettirmeye çalışıyoruz sayın hocam. Branşnız Türkçe değilse önünüzü kapatmamışızdır diye düşünüyorum. Ama biraz da sistemin bozukluğu tercih yapmak zorunda bırakıldık yönetmelik yüzünden. Yoksa ben tercih yapıp eşim yapmayacaktı...

Geri