İKS'de öğrenciler okumadan işaretleyip geçiyor.

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
İKS'de öğrenciler okumadan işaretleyip geçiyor. Özellikle alt sınıflarda....
Örnek : Okula servisle gelen öğrenci olmadığı halde işaretleyen 7-8 öğrenci var şimdilik..

Bencede, bizim pis bulduğumuz temiz bulabilir, temiz bulduğumuzu pis bulabilirler ama nesnel durumlarda sadece iyice okuyun diyorum... o kadar.

Hiç bir öğrenciye müdahale etmedim, sadece okuyun öyle cevaplayın dedim. Olmayan yemekhane hakkında yorum yapsalarda, olmayan servislerini övseler de, sınıfların hepsinde projeksiyon bilgisayar olduğu halde olmadığını işaretleyen 7-8 kişi olsa da karışmıyorum...

Karıştığım zaman anket anket olmaktan çıkacak, "bence" güvenilirlik oranı istenilenin altında da olsa anket..

Veli anket sonuçlarına bakınca ne tür ilginç tezatlar bulacağız merak ediyorum..

Bazı veliler olmayan şeyleri var gösterip, olan şeyleri yok gösterecekler ama oranı kaç olacak.... Bir girseler.... tüm velilere sms gönderdiler. Şu ana kadar öğretmen velilerimiz girmiş sadece.... (1 hafta oldu)

ne yapmalarını bekliyorsunuz hocam. sonuç olarak 4 5 6 7 8. sınıf öğrencileri o yaşta bende okumazdım. o kadar yazıyı. hatta hepsine aynı şıkkı işaretlerdim. kendi okulum için söylüyorum çok bile okuyorlar.

serkancuneyt' Alıntı:
ne yapmalarını bekliyorsunuz hocam. sonuç olarak 4 5 6 7 8. sınıf öğrencileri o yaşta bende okumazdım. o kadar yazıyı. hatta hepsine aynı şıkkı işaretlerdim. kendi okulum için söylüyorum çok bile okuyorlar.

:+1:

Geri