İKS ÖGRENCİ FORMU 2012

Kodla Büyü

res001

Üye
İKS ÖĞRENCİLERİN DOLDURMASI GEREKEN FORM (YENI)

Ekli dosyalar

• KS.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 1,932
Veli anketi de benden olsun :) Yeni hazırladım

Edit:Daha önce yanlışlıkla öğrenci anketini eklemişim arkadaşlar. Şimdi veli anketini ekledim.
Hakkınızı helal edin.

Ekli dosyalar

• iks veli formu.rar
    44.4 KB · Görüntüleme: 502
bunlarla niye uğraşıyorsunuz. adı üstünde öğrenci ve veli anketleri. onuda mı biz tamamlayalım. oldu valla. ben bir haftada öğrencilerin hepsini derste söyledim hallettiler. velilerinde 4te3ü yaptı. daha ne olsun. soru çoğalt çıkar yerine doldur falan. yok öyle şey arkadaşlar.

Arkadaşlar bu İKS anketindeki tüm sınıfların velilerine sorulan sorular aynı mı?

Bilgisayar kullanmayı hatta okuma yazmayı bilmeyen velilerimiz var o yüzden önce kağıtta soruları velilere gönderiyoruz onlar dolduruyorlar sonra her sınıfın kendi öğretmenleri velilerin anketlerini sisteme giriyor. Bende uğraşmak istemiyorum ama napalım diğer türlü daha çok uğraşıyoruz. Geçen yıl veliler bilgisayarda girsinler diye uğraştık öncesinde 2 saat bilgisayar öğretmek zorunda kaldım.

xendane hocamın gönderdiğinin excel hali...

Ekli dosyalar

• IKSVeli.rar
    13.3 KB · Görüntüleme: 208
arkadaşlar bu dosyaların hepsi öğrenci ile ilgili sorular veli ile ilgili elinde olan var mı

res001 hocam öncelikle teşekkür ederim yalnız, bu öğrenci formunda 18 tane anket sorusu var, 30 tane olmayacakmıydı?

veli soruları sanırım budur :

Ekli dosyalar

• VELİ ANKET SORULARI.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 91
IKS seminerinden hatırladığım kadarıyla sorular okul türlerine göre farklı olabiliyordu. Özellikle YIBO'da çalışan arkadaşlar burada paylaşılan formları kullanırken dikkat etmeli. Paylaşan arkadaşlar da okuları ile ilgili bilgi verirse daha faydalı olacaktır. Örneğin : YIBO, taşımalı eğitim, birleştirilmiş sınıf, vs.
Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Geri