iki okul arasındaki farka bilişimci gözüyle bakarsak?

Kodla Büyü

sdgn

Üye
Özür grubu atamaları için düşünüyorum hocalarım, araştırmalarımda iki okul arasında şöyle farklar var, sizce hangisini öncelemeliyim?

A OKULU:

Büyük ve güzel bir okul.
İş yükü çok.
Bilişim öğretmeninin kesinlikle btr öğretmeni olmasını isteyen bir müdür var.
8-5 çalışılıyor.
Mevkisi diğer okula nispetle az farkla iyi.

B Okulu

Disiplinli bir müdür ve yardımsever bir müdür yardımcısı.
12 saat ders, 4 güne yayılmasını isteyen müdür. (ders saatlerini sabaha ayarlamam yardım ederim diyen müdür yardımcısı)
7.00 - 12.40 arası çalışılıyor.
Labı, imkanları kötü.
Müdür yardımcısı A okulunun şartları daha iyidir diyor.

Sevgili hocalarım acil tercih yapmak zorundayım.
ilden ilçeye gidiş geliş yapıcam, 40 km. formatör olup, idari işlerin üzerime yıkılmasını istemiyorum.
Ek ders peşinde değilim, para her insana lazım olduğu kadar lazım oluyor. zaman daha önemli olabilir.
B okulu daha yakın geliyor ama labı kötü.

Ne dersiniz hangisini öncelemeliyim?yerimde olsanız?

B okulu tabiki. zaman düzeninin sürekli sabahçı olacağı kesinse tercih edilir ama gelecek yıla tüm güne geçerlerse artısı kalmaz.

labının çok kötü olması ve bazen 2-3 saat ders için 40 km yol gitmek gözümü korkutuyor hocam. benim de gönlüm B okulundan yana.

sdgn' Alıntı:
labının çok kötü olması ve bazen 2-3 saat ders için 40 km yol gitmek gözümü korkutuyor hocam. benim de gönlüm B okulundan yana.
günde 4 saat ders verseler 3 gün gidersin. 3 güne sıkıştırırlar.

müdür yardımcısı " müdürümüz bu konuda disiplinli, öğretmenini okuluna bağlamak istiyor, 4 güne çekebilirim" demiş. bu koşulu ve döküntü labı kabul ederek yazmam gerekiyor hocam.

"Ek ders peşinde değilim, para her insana lazım olduğu kadar lazım oluyor."a katılıyorum, zaman kesinlikle daha önemli bence ;)
12 saat yüzünden görevlendirme çıkma ihtimali yoksa B'ye koşa koşa gider ama müdüre karşı da gardımı alırdım hocam :) kolay gelsin, karar vermek zor iş :(

norm fazlası olur muyum, ne olur bilemiyorum ama böyle bi ihtimal vermemiş müdür yardımcısı. Sadece dediği gibi yapmayıp 7'ye ders koyarsa acayip zorlanırım. Zor işler evet, sağ olun :)

Tek kelıme ıle a okulu derım çalışmaktan yada müdürden kaçmam ben aga her mudurun vardır bı dugum noktası çözüm noktası

uzaktan gittiğiniz için rica edersiniz hocam 3 güne bağlarsanız olayı. :) Geçen sene yarım dönem çalıştım 15 saatti dersim 3 gune yaymışlardı. Çok tatlı oluyor :D Eğer borcunuz harcınız yoksa ikinci okul tercihiniz olsun.

Gökhan hocam; Kars atatürk kadar kolay okul değil ama :)

Özkan hocam aynı ümitlerle gidiyorum. yoksa döküntü laba tahammül edemeyeceğim. Borcum harcım olsa bile btr ye dayanamıyorum :)

Geri