İdris naim şahin bir şeyler söyledi

Kodla Büyü
bahsi geçen kişiyi konu etmiyorum bile, bu gazeteden zerre kadar hazzetmiyorum, yaptığı da şerefsizlik, fitne, fesat başka bir şey değil

Gazeteyi bende sevmem etmem, daha elime almışlığım yoktur ama fotoğraf güzel olmuş. Bana bir kişiden çok topluluk gibi geldi bi de :)

Özne,nesne,yüklem bütünlüğünü bile sağlayamıyor bu adam. Oturduğu koltuğun önemine bak bide.

taraf-tan-icisleri-bakani-na-odun-benzetmesi--2291808.Jpeg

Trt 1 de Seksenler diye bir dizi var. orda bekçi karakteri var Bekçi Murtaza kılıklı bi tip. :) nedense o karakteri her gördüğümde idris naim şahin geliyor aklıma :)

gerçi o bahsettiğim tip en azından cümle kurmasını becerebiliyor haksızlıkta etmiş olmayayım :)

kim ne derse desin üslubu değişik kaba olabilir ama adam göreve geldiğinden beri pkk ile çok iyi mücadele ediyor. tamamen bdp lilerin karalaması. mecliste de sürekli saldırıyorlar adama. demek ki iyi yakmış canlarını.

suat kılıç iyi konuşur ama sporun hali ortada. bir de ist valisi vardı muammer güler konuşamazdı ama ist a hakim bi insandı

sehzade84' Alıntı:
kim ne derse desin üslubu değişik kaba olabilir ama adam göreve geldiğinden beri pkk ile çok iyi mücadele ediyor. tamamen bdp lilerin karalaması. mecliste de sürekli saldırıyorlar adama. demek ki iyi yakmış canlarını.

bizimkiler işi bilmiyor hocam. bdp bir insana kötü diyorsa... farklı düşüncede insanlar olabileceğini düşünerek boş bırakıyorum. siyasette herkese saygım var.

Geri