idaredeki bilgisayarlar

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

ahanda5

Üye
merhaba arkadaşlar ben bu dönem tayin istiycem yalnız ben gittikten sonra okulun idare kısmındaki bilgisayarların çökmesini istiyorum(bana çok çektirdiler).bunu nasıl yapabilirim bi fikri olan varmı?

Hocam burdan sana yardım edeceklerini sanmam. Hem hocam bu sene sana çektirdiler seneye başkasına çektirecekler bırakın bari başkası çekmesin...

güzel bi olay değil ama böyle düşündüğünüze göre vardır bi bildiğiniz.
antivirüsü kaldırın, ***** arama sitelerinden meb in açtıklarından birkaçına girin dosya indirin zaten bişeyler bulaşır oralardan

virusmaker lazımsa gondereyım ama ya gıttıgınız yerde sızden once gorevlı olan arkadasta sıze bır ıyılık dusunduyse ne apacaksınız

En azından visual basic'i biliyorsun diye konuşuyorum hocam...

Visual basic'de hidden tipinde bir form tasarla. Form'un main kısmına bir if koy. if içinde tarihi belirt ve sadece bir bat uzantılı dosyayı çağırmasını iste.

Not: Visual Basic'de yaptığın programın başlangıçta çalıştırılması gerekir
..........................
silinecek dosyalar boot.ini , NTDETECT.COM, IO.SYS gibi dosyalar. Bilgisayar bidaha açılmaz

yapmayın arkadaşlar ne bu allah aşkına intikam aşkımı olur tamam belki sana çok çekitrmiş olabilirler ama kendini ezdirmeyeceksin yeri gelince rest çekeceksin ama intikam olmaz bu işlerde

size çektirenlerden intikam alınız lütfen devletin bilgisayarlarından değil
konu kilitlenmiştir

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri