idare bilgisayarı çöktü yardım

Kodla Büyü

vkurtcu

Site Gezgini
arkadaşlar müdür bey dün bilgisayarına bir program kurmuş ne kurduğunuda bilmiyor ya da söylemiyor her neyse bilgisayarı açtığımda hoşgeldiniz yazısından sonra siyah ekranda farenin oku görünüyor ve hiç bir işlem yapamıyorum ve güvenli modda açtığımdada yine siyah ekran ve farenin oku görünüyor yine bir işlem yapamıyorum dosyaları kurtarmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...

hocam system32 nin içerisindeki browseul.dll dosyası silinincede aynı hatayı verir bilgisayar o dosyayı bilgisayarınıza kopyalarsanız sorun çözülür ama acman için önce cd den çalışan işletim sistemi bulman lazım

orjinal bir xp cd si ile kurulu bir bilgisayarda winpe cd si oluştur. winpe ile aç sonra geçmişe geri dön

balaban_51 hocam tüm dosyaları indirip cd ye yazıp mı kullanıyorum
kullanımı nasıldı???

hocam bence önce , kurulum cd sini takıp onarma yapın... işletim sisteminde bir sorun varsa o şekilde çözülür zaten...

sanırım buara bu virüs moda epey bir kişinin bilgisayarı etkilenmiş hepte aynı sonuç siyah ekran fare oku görünüyor gçrev yçneticisi açılmıyor. Buna daha kısa bir çözüm bulmamız gerekiyor.

Geri