Huawei fiber modem nasıl resetlenir (fatih projesi)

Kodla Büyü

scarkci

Aktif Üye
Kabinde bulunan huawei ar1200 fiber modemin bütün ışıkları sürekli yanık, net yok, ıp vermiyor, fiber modem kilitlendi galiba. arka tarafında rst butonu var ama resetlemiyor. Bu modemi nasıl restleyebilirim bilgisi olan var mı

Kabinet hakkında kime sorduysam bilgisi yok. Oldum olası network ve hatalarından nefret etmişimdir.. İnşallah size yardm den bir arkadaş çıkar..

Aynı dediğiniz sorun bizdede var. Bütün ışıklar yanıyor router interneti dağıtmıyor. 50 yeri aradım arıza kaydı oluşturdular. Gelip bakacaklardı. Ne gelen var ne giden.

Bende fazladan bir tane akıllı switch var resetlemeyi bilen varsa öğretsin lütfen

uzaktan olmuyor hocam, yetkili arkadaş gelip cihaza laptop bağlayıp programını yaniden yükledi. hocam innovayı arayın. bizdede aynı sorun vardı. cihazın programında sıkıntı var. genellikle elektrik kesintisinden oluyor. bulunduğunuz ildeki türk telekom genel merkezine gidip durumu belirtebilirsiniz. o zaman gelip bakıyorlar. yeğitek in çağrı merkezi ile innova arasında sıkıntı var. oluşturulan arıza kayıtları, innovanın sisteminde gözükmüyor.

Cihazdan türktelekom sorumlu onlarda farklı bir firmaya kurdurmuşlar özellikle türktelekom yetkililerine cihazın bozuk olduğunu söyleyin zira porta bakıyorlar portta çalışıyor deyip arıza kaydını kapatıyorlar.

Hocam innovanın telefonu varmı aramadık e posta atmadık yer kalmadı benim sorunun etkileşimli tahtlara www.eba.gov.tr giriş yapmıyor tabletler olsun idare ve öğretmenler odası giriş yapıyor ip bloğunda sorun varmış çözülemedi gitti .

ilsis' Alıntı:
Hocam innovanın telefonu varmı aramadık e posta atmadık yer kalmadı benim sorunun etkileşimli tahtlara http://www.eba.gov.tr giriş yapmıyor tabletler olsun idare ve öğretmenler odası giriş yapıyor ip bloğunda sorun varmış çözülemedi gitti .
aynı sorunu yaşadım, sadece eba ya giremiyordu bt sınıfının tamamı, siz de bütün tahtalar öyle mi, tek tahta mı bağlanmıyor eba ya?

Tüm tahtlarda aynı sorun var alınan ip 10. başlıyor önceden böyle bir sorun yoktu sizin sorun nasıl hocam

sorun e posta cevap gelmiş Aşağıda problemi verilen okulun 10.142.1.0/24 ip bloğunu eba ya doğru VPN de route edilmesi için kmh@turktelekom.com.tr ye arıza kaydı açtırmanızı rica ediyoruz.

ilsis' Alıntı:
Tüm tahtlarda aynı sorun var alınan ip 10. başlıyor önceden böyle bir sorun yoktu sizin sorun nasıl hocam

benim bt sınıfında hiç biri girmiyordu, bt sınıfına gelen kablonun sistem odasındaki kabinde yerini değiştirdim, sorun çözüldü. ama sizin sorun daha farklı gibi.

Geri