http://www.vitaminegitim.com/ üyelik ücretsizmiş

Kodla Büyü
hayır arkadaşlar sahte değil. morpakampüs.com ve okulistik de öğretmenlere ücretsiz artık.

ali04' Alıntı:
Sahte bir site olmasın ?

Sahte değil arkadaşlar, gerek internet gerekse tv reklamlarında görebilirsiniz zaten. Mebvitamin.com a girdiğinizde de yeni adrese yönleniyor bakarsanız ;)

Vitamin daha önce farklı farklı adreslerden hizmet veriyordu. Artık hepsi tek bir adrestehttp://www.vitaminegitim.com olarak. Tüm resmi ve özel okullarda çalışan öğretmenlere ücretsiz zaten sistem, resmi okullardaki öğrenciler de okuldan ücretsiz kullanabiliyor yine.

http://www.VitaminEgitim.com 'a giren her ziyaretçi günlük 3 içerik izleyebiliyor. Ücretsiz üye olduğunda ise günlük 5 içerik izleyebiliyor.

Bunlara ek olarak sitede Vitt adında paketler var, başka firmalarında da kaliteli içeriklerini Vitamin Vittrin den satın alıp kullanabiliyorsunuz. Mesela Canlı Canlı İngilizce uygulaması falan güzel Adobe Connect üzerinden veriliyor eğitimler. Öz-de-bir canlı sbs falan var.

wertyu6' Alıntı:
geçen girdim, 2 dk sonra günlük hakkınız doldu dedi.

Hocam anasayfadaki mebbis ile giriş yapın kısmında login olup kullanabilirsiniz evden de .. değişen bir şey yok öğretmenler için :+1:

halukk' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:
geçen girdim, 2 dk sonra günlük hakkınız doldu dedi.

Hocam anasayfadaki mebbis ile giriş yapın kısmında login olup kullanabilirsiniz evden de .. değişen bir şey yok öğretmenler için :+1:

doğrudur hocam, öğrenci girişi denedim ben, öğretmen olarak denemedim.

pano için kullanabileceğiniz duyuru örneği...

Ekli dosyalar

• vtmn_duyuru.rar
    1 MB · Görüntüleme: 101
öğrenciler açısından kötü oldu. geçen sene öğrencileri sallamasyon mail adresi ile üye yapmıştım :mrgreen: artık yemiyor. :| aktiivaasyon yolluyor mail adresine. :!: öğrencilere hangi mail adresinden aldırıyorsunuz ? olmadı mail hesabı oluştursunlar ....

Değişiklik olduğu ilk günden beri öğrenciler kullanıyor yalnız, okuldan öğrencilere bir yere kadar ücretsiz. Sonra günlük limitiniz doldu diyor. Tamamen ücretsiz değil yani. Ayrıca e-mail adresini sallıyoruz. Aktivasyon maili gönderildiğine dair bir mesaj görüntüleniyor. Tam o anda google'dan vitaminegitim diye aratıp giriş yapıyoruz. Gelen aktivasyon mailine bakmıyoruz, zaten mail sallama, bakamıyoruz.

mr3555' Alıntı:
öğrenciler açısından kötü oldu. geçen sene öğrencileri sallamasyon mail adresi ile üye yapmıştım :mrgreen: artık yemiyor. :| aktiivaasyon yolluyor mail adresine. :!: öğrencilere hangi mail adresinden aldırıyorsunuz ? olmadı mail hesabı oluştursunlar ....

En güzeli öğrencilere gmail kullandırmak hocam .. Hotmail falan çok fazla spam filtresi uyguluyor spam klasörlerine de düşüyor olabilir aktivasyon mailleri.

bilgisayarbilisim33' Alıntı:
Değişiklik olduğu ilk günden beri öğrenciler kullanıyor yalnız, okuldan öğrencilere bir yere kadar ücretsiz. Sonra günlük limitiniz doldu diyor. Tamamen ücretsiz değil yani. Ayrıca e-mail adresini sallıyoruz. Aktivasyon maili gönderildiğine dair bir mesaj görüntüleniyor. Tam o anda google'dan vitaminegitim diye aratıp giriş yapıyoruz. Gelen aktivasyon mailine bakmıyoruz, zaten mail sallama, bakamıyoruz.

Okuldan girişler ücretsiz olması lazım, tabi ki meb adsl hattı ile bağlandığınızda. Belki sadece sizin okul ile alakalı bir durumdur? gelen mesajlarda 555 555 2411 nolu numaradan bilgi güncelleme yapılabilir diyor.

herkese açılması güzel olmuş.ancak en altaki tek göz.yani illimünati işareti ise oldukça garip durmuş.ne de olsa amerikan şirketi.ama eğitime katkısı olması güzel.

lion26' Alıntı:
herkese açılması güzel olmuş.ancak en altaki tek göz.yani illimünati işareti ise oldukça garip durmuş.ne de olsa amerikan şirketi.ama eğitime katkısı olması güzel.

Sebit'in logosundan bahsediyorsun sanırım :) Amerikan şirketi olduğunu nereden çıkarttın hocam? Vitamin ODTÜ Teknokent içinde tamamen Türk çalışanlar tarafından üretiliyor. Sebit'in çıkışı Tübitak'a dayanıyor ve şu anda 100% Türk Telekom grup şirketi.

http://www.vitaminegitim.com/neden-vitamin/yeni-nesil.jsp

Geri