hp mı asus mu

Kodla Büyü
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler fakat 2 pc için değerlendirme yaparsanız sevinirim hangisini eleştiriyorsanız neden hangisini begendiyseniz neden bilgilendirirseniz sevinirim

HP bilgisayarda genel olarak ısınma sorunu var. Benimkinin fanının sesi diğer odadan duyuluyor fan temizliği yapılmasına rağmen.

asus un ekran kartının ne olduğunu anlayamadım sadece özelliğini vermişler ama öyle bile olsa bence asus. yalnız n11 deki de çok iyi geldi, ram artırılır onda sorun yok. Anlamadığım bu özlleiklerdeki bilgisayarda hala 5400rpm harddisk, 10 yıl önce pc alırken de 5400 dü :-1:

HP'nin uzun ömürlü olmadığını biliyorum hocam ama marka model olarak farkeder mi emin değilim, fakat Asus kullanan arkadaşlarım çok memnunlar, sonuçta anakart üreticisi, son zamanlarda değişmediyse, yinede ben olsam düşünmeden kesinlikle Asus'u alırdım.

ikisi arasında seçim yapacaksan hp almalısın. Asus k serisi notebook kasası aliminyum fakat mentesi kısımında ve ekran ve klavyenin birleştiği plastik kısım kırılmaya müsait. Hp pavilion serisi noteboklardan herkes cok çekti ama şimdikiler alınabilir. iki notebok tan daha iyi lerini daha uyguna alabilirsin bunuda düşün kesinlikle.

kaybil' Alıntı:
dndd' Alıntı:
bir soru da benden gelsin bu hp nin amd a6- a8 işlemcili laptopları var uygun fiyatlı alan kullanan varmı bunlardan nasıldır acaba
mesela şu
http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/ ... P100999299

ilk dizüstü bilgisayarım hp amd işlemceli bir bilgisayardı ve 3 sene sonra yandı.. şimdi eşimin benden önce aldığı 7-8 yıllık asus kullanmaktayım
bende de asus netbook var 5 yıl falan oldu hala ilk günkü gibi aslında hiç riske girmeyip asus almak en iyisi fakat bu hp lerinde fiyatı uygun birde bu amd a8 a6 işlemcileri merak ediyorum acaba authocad çalıştırabilirmi arasıra lazım oluyor
şu listede pek iyi görünmüyor ya
https://www.cpubenchmark.net/laptop.html

hocam ben asus öneririm sorunsuz kullanirsiniz hp eskiden iyiydi ama sonraki sistemlerde hep sorun vermeye basladi
asus alin pişman olmazsiniz...

Asus alın rahat edersiniz. Teknik servisi çok iyi (bana göre). 2 bilgisayar yolladım biri benim biri arkadaşımın. Birinin yere düşüp menteşesi kırılmıştı, diğerinin de bebek ctrl tuşunu söküp çıkarmıştı. İkisi de kullanıcı hatası olduğu halde parasını iade etti Asus teknik servisi, biz de yine sıfır Asus aldık.

acer50' Alıntı:
asus un ekran kartının ne olduğunu anlayamadım sadece özelliğini vermişler ama öyle bile olsa bence asus. yalnız n11 deki de çok iyi geldi, ram artırılır onda sorun yok. Anlamadığım bu özlleiklerdeki bilgisayarda hala 5400rpm harddisk, 10 yıl önce pc alırken de 5400 dü :-1:
nvdıa 940 m ekran kartı

Hocam verdiğin linklerdeki Asus'un RAM'i yükseltilemiyor. Şahsen ben almazdım. HP'nin ısınma sorunu yüzünden hiç bir modeline güvenmiyorum. Ayrıca o hp'ye o fiyat fazla bence.

Geri